Zaloguj się
Darmowa Rejestracja
Entropia Universe zabierze Cię do zupełnie nowego świata MMORPG. Bez miesięcznych opłat. Ściągnij bezpłatnie już dziś i dołącz do życia jako kolonista na odległej nieznanej planecie.
POBIERZ
Ostatnio na forum
Aktualizacja EU do wersji 15.19.0
2018-10-23 17:29, mixer70

Zmiany Dodano możliwość tworzenia własnych opisów dla punktów na mapie - można to robić w następujący spos...

Aktualizacja EU do wersji 15.18.0
2018-10-03 13:29, mixer70

Zmiany Akty własności "Compet deeds" mogą teraz być wymieniane na Arkadia Moon deeds w Celeste Harbour...

Aktualizacja EU do wersji 15.17.2
2018-09-04 12:21, mixer70

Zmiany Opłata pobierana przy lądowaniu statkiem na planecie (2 pedy) została zniesiona. Ma to na celu pobudzenie ...

Planeta Arkadia update do wersji 8.2018
2018-08-25 07:11, mixer70

Z dumą ogłaszamy wydanie Arkadia Moon. W tej aktualizacji można odkryć i eksplorować zupełnie nowy obszar. Ksi...

Aktualizacja EU do wersji 15.17.1
2018-08-23 11:18, mixer70

Wprowadzono do gry Księżyc Arkadii Od dzisiaj księżyc arkadii (Arkadia Moon) jest gotowy do eksploracji. Zbadaj ...

Konkursy
droga do chwaly
Zapraszamy na Facebook!
Twitter
Serwer Mumble!
Przydatne linki
Planety

Planet Arkadia Update 2012.7 (4 grudnia 2012)

2012-12-04 19:48:56

Planet Arkadia Update 2012.7 (4 grudnia 2012)Rebalansowanie

Zespół Arkadia Studios ciężko pracuje nad pierwszą dużą aktualizacją przyszłego roku. Nie możemy zbyt wiele powiedzieć, jednak jesteśmy nią bardzo podekscytowani.

Dzisiejsza aktualizacja skupia się głównie na przebalansowaniu i naprawie błędów. Wprowadzono następujące zmiany.


Statystki potworów

Jak wspomniano w opisie aktualizacji Entropia Universe 12.10, zmiana wymagań zaowocowała rebalansowanie mobów w całej grze. W większości przypadków nasze kreatury były dobrze zbalansowane, jednak poprawiono następujące moby:


Scoria
Kadra
Riptor
Nusul
Magurg Female
Oratan Lancer
Aakas Defender, Aakas Paladin, Aakas Sentinel, Aakas Warden
Dehera Attacker, Dehera Brute, Dehera Charger, Dehera Destroyer, Dehera Exterminator, Dehera Furion, Dehera Giant, Dehera Hero, Dehera Infuriator, Dehera JuggernautStatystyki broni

Zakrojone na skalę całego wszechświata wymagania zbalansowania broni spowodowały konieczność przyjrzenia się broni z Herman Industries. W naszym przypadku oznacza to zmianę statystyk całych serii ASI, ARK, CAP i LAW.

Konieczne było poprawienie wartości SIB, dzięki czemu pozostałe statystyki mogły zostać niezmienione. W efekcie poziomy SIB dla tych broni zostały podniesione.

Rozumiemy kolonistów posiadających powyższe bronie (i odpowiadające im blueprinty), poprawka oznacza konieczność posiadania wyższych skilli, aby móc korzystać z broni. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności i przepraszamy.

Z drugiej strony, podjęliśmy tą decyzję, ponieważ prawdopodobnie oznacza to poprawę dostępności broni. Mamy nadzieję, że będzie ona szczególnie widoczna dla droższych broni serii ASI, ARK, CAP i LAW.

Zdajemy sobie również sprawę, że wspomniane zmiany otwierają przerwy w SIB pomiędzy różnymi broniami. Jest to niechciana konsekwencja, już analizujemy możliwości wprowadzenia nowych broni, których zadaniem będzie wypełnienie luk.

Proszę zrozumieć, że robimy co w naszej mocy, by zaopiekować się Wami, naszymi kolonistami, wierzymy, że powyższe zmiany na długi dystans będą miały pozytywne skutki.


Poprawki

Pierwsza z wielu aktualizacji terenu, obszar wokół Celeste Quarry został zmieniony. Zachęcamy do przejażdżki Hoverpodem i zapoznania się ze zmianami, które czekają Arkadię.
Nowy spawn Gallard został dodany na północny wschód od Celeste Quarry. Można do niego łatwo dotrzeć za pomocą tunelu przez wzgórze z Quarry, wejście znajduje się w 31254, 9598.
Aktualizacji doczekały się również otoczenie i ścieżki wokół spawnów Nunsul, głównie od Celeste Outpost 27267, 10933, przez wzgórza na północnym zachodzie, aż po nowe wejście do Feraless Firebase Academy w 25047, 15354.
Misje przedstawiciela ACA zostały poprawione, teraz można ukończyć je wszystkie.
Wszystkie istniejące instancje pod Aakas powinny działać poprawnie. Wyjście z instancji powinno być możliwe bezpośrednio po otwarciu Treasure Chests.
Znane błędy

Obszar kolizji Gallard jest zbyt duży, zostało to już poprawione. Zmiana wejdzie w życie w następnej łatce, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.
Instancja za Arkadian Golden Door wciąż powoduje zawieszanie się serwera. Mamy nadzieję na wyjaśnienie sprawy do następnej aktualizacji.
Arkoin Brokers wciąż nie działają. Nie wiemy kiedy problem zostanie rozwiązany, mamy nadzieję, że w pierwszej aktualizacji w 2013 roku.

Źródło
Komentarzy: 1

Pokaż innym: