Zaloguj się
Darmowa Rejestracja
Entropia Universe zabierze Cię do zupełnie nowego świata MMORPG. Bez miesięcznych opłat. Ściągnij bezpłatnie już dziś i dołącz do życia jako kolonista na odległej nieznanej planecie.
POBIERZ
Ostatnio na forum
Polski Discord!
2020-06-30 12:06, wojtekcz

Witam wszystkich, chciałbym was zaprosić na Polskiego Discorda Entropia Universe. Dostęp do kanału znajdziecie w...

Aktualizacja EU do wersji 17.2
2020-06-11 21:31, mixer70

Zmiany w szybkości wzrostu poziomu przedmiotu (TIR) • Wszystkie przedmioty mają teraz jedną wartość TIR zamia...

Virtuverse
2020-03-06 08:07, raddim

Polecam Nową Grę podobną do EU również RCE. https://virtuverse.io?r=0edbe28d-9609-4896-80be-e8d647d715f9

Aktualizacja EU do wersji 17.1
2020-03-03 17:36, mixer70

Zmiany • Przebudowano warunki atmosferyczne wszystkich obszarów. • Limitowane (L) plany budowy można teraz łą...

Aktualizacja EU do wersji 17
2019-12-03 20:37, mixer70

Platforma W tej wersji wprowadzono gruntowną poprawę silnika graficznego klienta Entropia Universe. Zaimplementowa...

Konkursy
droga do chwaly
Zapraszamy na Facebook!
Twitter
Serwer Mumble!
Przydatne linki
Planety

Arkadia: Gorączka Złota 2012

2012-08-26 12:47:02

EUREKA!
Uważasz się za Łowcę Skarbów?
Dołącz do Gorączki Złota!8 desktopów Alenware X51!
Mnóstwo eventów!
Pierwsze 11 arkadyjskich instancji!
Arkoin! Odkryto nowy przedmiot stackable!
Arkadian Golden Key Blueprint!
GORĄCZKA ZŁOTA ROZPOCZNIE SIĘ WRAZ Z AKTUALIZACJĄ PLANET ARKADIA DO WERSJI 2012.5!

Image


Arkadia Studios z dumą prezentuje nowy coroczny event, Arkadian Gold Rush - Arkadyjska Gorączka Złota! W Gorączce Złota 2012 czeka na was mnóstwo atrakcji! Możecie:

zlootować poszukiwany Arkadian Golden Key Blueprint!
zdobyć i handlować nowym skarbem, Arkoinami! (1 Arkoin ma TT 0,01 PED)
Wykorzystać Arkadian Golden Key lub sprzedać go za 1,000,000 Arkoinów! (wartość TT 10,000PED)
Brać udział w wielu eventach!
Mieć szansę na zdobycie jednego (lub więcej) z OŚMIU Alienware X51 Desktop!
Skorzystaj ze swoich Arkadian Keys, by otworzyć pierwsze dziesięć instancji znajdujących się pod starożytnym miastem Aakas! Jakie skarby mogą tam spoczywać?


Arkadyjska Gorączka Złota będzie corocznym świętem poszukiwania wiedzy o starożytnych mieszkańcach Arkadii. Wyznacza również rocznicę momentu, kiedy Toán Harvir otrzymał informację o Arkadii z sondy kosmicznej Celeste.

Jak opisane w 4.2 Odkrycie na pustyni, Stowarzyszenie Archeologiczne zaczęło odkrywać intrygujące sekrety spoczywające pod starożytnym miastem Aakas, a Łowcy Skarbów rozpoczęli własną Gorączkę Złota!

Bądź jednym z pierwszych, którzy przeżyją przygodę w podziemiach Aakas! Nie zapomnij zabrać przyjaciół, członków drużyny i society. Będziesz potrzebować jednego Arkadian Key z pełnym TT na każdą wysłaną drużynę! Klucze są niszczone po użyciu.

Kliknij poniższe nagłówki, aby uzyskać więcej informacji. Możesz brać udział w dowolnej ilości eventów!
GOLD RUSH TREASURE HUNTER 2012
Dziesięć poziomów nowej instancji Aakas do podbicia!
Zdobądź Arkadian Key i znajdź wejście w pobliżu nowego teleporty Aakas (11180, 9788) i wejdź do wybranej instancji! Oczekuje szereg nowych wrogów i Skarb! Uwaga: Obecnie dostępne są jedynie poziomy od 1 do 3. Poziomy 4 do 10 zostaną uaktywnione po kolejnej aktualizacji (spodziewana tydzień później). Więcej informacji.GOLD RUSH MILLIONAIRE 2012
Nagroda milion Arkoin!
Bądź pierwszym, który wyprodukuje rzadko spotykany Arkadia Golden Key i zostanie postawiony przed trudnym wyborem. Możesz użyć klucza, by otworzyć Aakas Golden Door lub wymienić klucz na 1,000,000 Arkoin nagrody od Archeological Society! Więcej informacji.

GOLD RUSH SOCIALITE 2012
Do wygrania jeden desktop Alienware X51!
Jedyne co musisz zrobić, by brać udział, to upewnić się, że polubiłeś Planet Arkadia na Facebooku. Masz na to czas do końca września! Wygraj desktop Alienware X51! Powiedz o tym swoim przyjaciołom! Więcej informacji.

www.facebook.com/planetarkadia

GOLD RUSH CINEPHILE 2012
Do wygrania jeden desktop Alienware X51!
Upewnij się, że jesteś subskrybentem kanału YouTube Planet Arkadia. Masz na to czas do końca września! Wygraj desktop Alienware X51! Powiedz o tym swoim przyjaciołom! Więcej informacji.

www.youtube.com/planetarkadia

GOLD RUSH INDUSTRIALIST 2012
Do wygrania jeden desktop Alienware X51!
1 global = 1 los Za każdym razem, gdy podczas trwania konkursu zdobędziesz global, produkując na Arkadii, dostaniesz jeden los. Im więcej globali zdobędziesz, tym więcej losów dostaniesz. Na koniec października, jeden z losów zostanie wybrany za pomocą generatora liczb losowych. Jego posiadacz zostanie właścicielem komputera Alienware X51. Im więcej globali, tym większa szansa na zwycięstwo. Więcej informacji.
GOLD RUSH PROSPECTOR 2012
Do wygrania jeden desktop Alienware X51!
1 global = 1 los Za każdym razem, gdy zdobędziesz global podczas trwania eventu podczas wydobywania surowców na Arkadii, otrzymasz jeden los. Im więcej globali zdobędziesz, tym więcej losów dostaniesz. Na koniec października, jeden z losów zostanie wybrany za pomocą generatora liczb losowych. Jego posiadacz zostanie właścicielem komputera Alienware X51. Im więcej globali, tym większa szansa na zwycięstwo. Więcej informacji.
GOLD RUSH WARRIOR 2012
Do wygrania jeden desktop Alienware X51!
1 global = 1 los Za każdym razem, gdy zdobędziesz global podczas trwania eventu ,polując na Arkadii, otrzymasz 1 los. Im więcej globali zdobędziesz, tym więcej losów dostaniesz. Na koniec października, jeden z losów zostanie wybrany za pomocą generatora liczb losowych. Jego posiadacz zostanie właścicielem komputera Alienware X51. Im więcej globali, tym większa szansa na zwycięstwo. Więcej informacji.
GOLD RUSH ARKOIN BARON 2012
Wymień 300,000 Arkoins na Alienware X51! Trzy komputery do zdobycia!
Pierwsze trzy osoby, które umieszczą screenshot dokumentujący posiadanie 300,000 lub więcej Arkoin będą mogły wymienić je u Cyrusa Chen na desktop Alienware X51. Więcej informacji.


GOLD RUSH EVANGELIST 2012
Dziesięć Gold Forum Memberships do wygrania!
10 członków www.arkadiaforum.com zostanie na końcu września losowo wybranych i nagrodzonych rocznym złotym członkostwem na forum. By wziąć udział w losowaniu, umieść screenshot swojego ulubionego momentu Gorączki Złota! Więcej informacji.

Źródło

Szczegóły poszczególnych eventów zostaną wkrótce dodane w kolejnych postach, a linki do nich zintegrowane z tekstem newsa!
Komentarzy: 0

Pokaż innym: