Zaloguj się
Darmowa Rejestracja
Entropia Universe zabierze Cię do zupełnie nowego świata MMORPG. Bez miesięcznych opłat. Ściągnij bezpłatnie już dziś i dołącz do życia jako kolonista na odległej nieznanej planecie.
POBIERZ
Ostatnio na forum
Polski Discord!
2020-06-30 12:06, wojtekcz

Witam wszystkich, chciałbym was zaprosić na Polskiego Discorda Entropia Universe. Dostęp do kanału znajdziecie w...

Aktualizacja EU do wersji 17.2
2020-06-11 21:31, mixer70

Zmiany w szybkości wzrostu poziomu przedmiotu (TIR) • Wszystkie przedmioty mają teraz jedną wartość TIR zamia...

Virtuverse
2020-03-06 08:07, raddim

Polecam Nową Grę podobną do EU również RCE. https://virtuverse.io?r=0edbe28d-9609-4896-80be-e8d647d715f9

Aktualizacja EU do wersji 17.1
2020-03-03 17:36, mixer70

Zmiany • Przebudowano warunki atmosferyczne wszystkich obszarów. • Limitowane (L) plany budowy można teraz łą...

Aktualizacja EU do wersji 17
2019-12-03 20:37, mixer70

Platforma W tej wersji wprowadzono gruntowną poprawę silnika graficznego klienta Entropia Universe. Zaimplementowa...

Konkursy
droga do chwaly
Zapraszamy na Facebook!
Twitter
Serwer Mumble!
Przydatne linki
Planety

Porady związane z bezpieczeństwem konta

2012-08-17 02:21:48

Porady związane z bezpieczeństwem konta

W ostatnim czasie nastąpił wzrost ilości prób uzyskania niepowołanego dostępu do kont graczy Entropia Universe. Nasz dział wsparcia technicznego pilnie pracuje nad permanentnym banowaniem awatarów i związanych z nimi adresów IP, które zostały wykorzystane do próby zdobycia danych logowania od uczciwych graczy lub które spamowały linkami do stron phisherskich przez system komunikacji prywatnej w Entropia Universe.

By wspomóc nas w zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, MindArk sugeruje wszystkim uczestnikom poświęcenie paru chwil, by zapoznać się i postępować zgodnie z następującymi wskazówkami. Poniższe sugestie znacząco utrudnią nieuczciwym osobom uzyskanie nieautoryzowanego dostępu do Twojego konta w Entropia Universe.

BEZPIECZEŃSTWO HASŁA
Bardzo dobrze chroń swoje hasło i nikomu go nie udostępniaj. MindArk i przedstawiciele jego partnerów NIGDY nie będą prosić o Twoje hasło.

Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z unikalnego hasła, z którego nie korzystasz na żadnej innej stronie internetowej ani w żadnej usłudze online. Pomoże to uchronić Twoje konto Entropia Universe na wypadek przejęcia przez osoby niepowołane danych innego Twojego konta.

POD ŻADNYM POZOREM NIE UDOSTĘPNIAJ NIKOMU HASŁA DO ENTROPIA UNIVERSE!

BEZPIECZEŃSTWO LOGOWANIA
Podczas logowania się w sieci na swoje konto Entropia Universe pamiętaj, aby upewnić się, że dokonujesz tego z oficjalnej domeny entropiauniverse.com lub z domeny znajdującej się na liście poniżej, która należy do któregoś z oficjalnych partnerów.
planetcalypso.com
rocktropia.com
nextisland.com
planetarkadia.com
planetcyrene.com

NIGDY nie próbuj logować się na konto Entropia Universe z żadnej innej strony lub domeny, w przeciwnym razie możesz zostać ofiarą phishingu, co pozwoli nieuczciwym osobom zdobyć Twoje dane logowania i uzyskać nieautoryzowany dostęp do Twojego konta.

Większość nowoczesnych przeglądarek internetowych zawiera funkcję, która wyróżnia pogrubioną czcionką na pasku adresu odwiedzaną domenę. Funkcja ta, pomaga użytkownikom wyraźnie zobaczyć odwiedzaną domenę, w wyniku czego łatwiej uniknąć phishingu. Każdorazowe sprawdzenie paska adresu przed wprowadzeniem danych logowania jest bardzo dobrym pomysłem, upewnij się, że wpisujesz swoje dane tylko na oficjalnych domenach z listy powyżej.

ZABEZPIECZENIA GOLD CARD
MindArk oferuje uczestnikom bardzo silny system zabezpieczeń konta Entropia Universe - Gold Card Security System.

Bez żadnych wątpliwości, to Gold Card Security System jest najlepszym sposobem zabezpieczenia cennego konta Entropia Universe.

MindArk sugeruje wszystkim uczestnikom korzystanie z Gold Card Security System, oferuje nawet darmowe Gold Card dla wszystkich uczestników, którzy wpłacili 5000 PED lub więcej.

ZABEZPIECZENIA KOMPUTERA
Upewnij się, że posiadasz zainstalowany aktualny program antywirusowy na komputerze, z którego uzyskujesz dostęp do Entropia Universe. Przestrzeganie tej sugestii zapewni ochronę danych logowania przed przechwyceniem przez keyloggery i inne szkodliwe programy, zdolne do naruszenia zabezpieczeń Twojego konta Entropia Universe.

Unikaj logowania się na konto Entropia Universe z komputerów lub sieci publicznych, zwłaszcza gdy nie korzystasz z Gold Card Security System.
Image
Źródło
Komentarzy: 0

Pokaż innym: