zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Gildia EntropiaForum.pl - Aplikacje

Załóż forum dla swojej społeczności
AUTOR

Wysłany: 09 Paź 2016 08:05

Wiem o tym doskonale bo grałem z ludźmi po 50 :). No ale niestety większość to studenci co im się nie chce uczyć na sesje :) A po studiach to już głównie zabawa w dom.

Dzięki za przyjęcie mnie do grona Waszej społeczności.

Prymus
Weak

Dołączenie: 08 Paź 2016 10:40
Punkty: 8
Nazwa Avatara: Master Prymus PL

Wysłany: 10 Paź 2016 02:10

Hej Witam jestem Paweł:) gram troche w EU ale z wielkimi przerwami:P więc jestem kiepskim graczem chciałem się dowiedzieć jak tam u Was w Soc-u ile osób itp itd bo jestem w polskim Soc-u tylko tu z 22osob online jak jest jedna to jest cud hehe
Więc jak Wy macie miejsce to będę aplikował do Was a i jeszcze jedno czy gracie tylko na Calypso czy na Arce też?
Bolson
Weak

Dołączenie: 10 Paź 2016 01:59
Punkty: 4
Nazwa Avatara: Bolson

Wysłany: 10 Paź 2016 09:21

Szpieg??? No troszkę informacji podać jednak można... Jak w info socowym stoi, iż należy obecnie 171 awatarów (osób troszkę mniej :)) i co jakiś czas lista czyszczona jest z dawno nieaktywnych nicków. Nie ma raczej problemu by spotkać aktywnych współsocowiczów jak również sympatyków (dawnych socowiczów, którzy nadal wspólnie popełniają z nami różne uczynki...). Co do Calypso czy Arki - macki nasze sięgają tu i tam, wszędzie są nasi ludzie a w bezpiecznych lotach po preferencyjnych cenach starfinder naszago Pryncypała Gandalfa dzielnie nam pomaga...
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 670
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 10 Paź 2016 23:34

Hej żaden szpieg tam nawet nie mogę się pożegnać bo nie mam jak i z kim:(:( więc jeżeli macie tylko miejsce i przyjmiecie mnie do składu to z góry dziekuje:) zaraz się ogarnę i odpale eu:) to wyśle do was prośbę pozdrawiam
Bolson
Weak

Dołączenie: 10 Paź 2016 01:59
Punkty: 4
Nazwa Avatara: Bolson

Wysłany: 20 Mar 2017 14:11

Witam,
W realu mam na imię Grzegorz, lat 26.
W EU mój nick to Treya (Mtkw Treya Wwa), konto świeżutkie, zaledwie 10dni. Parę lat temu grałem w EU, lecz bez większych wyników. Teraz zaczynając od nowa, chciałbym poświęcić więcej czasu i uwagi tej grze. A jak wiadomo w kupie raźniej, więc proszę o zaadoptowanie mnie do Waszej wielkiej rodziny.
Pozdrawiam,
Treya
Treya
Weak

Dołączenie: 20 Mar 2017 13:16
Punkty: 2
Nazwa Avatara: Treya

Wysłany: 31 Mar 2017 22:40

Witam na imie mi Jarek, w entropie gram juz jakies 1,5 roku moze dluzej. Wczesniej nie bylem zainteresowany socami, no ale skoro jest tak duzy polski soc w grze to grzechem jest sie nie zjednoczyc z rodakami :) w grze zostawiam apke, jak zostanie rozpatrzona pomyslnie to bedzie milo : )

Pozdrawiam:)
Dzaroo
Weak

Dołączenie: 15 Mar 2017 19:54
Nazwa Avatara: Dzaroo

Wysłany: 21 Cze 2017 19:06

Witam.
Mam na imię Mariusz.
Grę zacząłem 2 dnie temu i chciałbym dołączyć do zgranej ekipy. Generalnie nie mam problemu z tego typu grami( choć mój angielski hmm poziom podstawowy). Szukam mentora który mnie poprowadzi przynajmniej na początku. Mam sporo czasu i jestem zawzięty większość poprzednich gier czołówka europejska lub światowa ;) .

Pozdrawiam
Lucivar
Weak

Dołączenie: 20 Cze 2017 17:05
Nazwa Avatara: LuciavrYslana

Wysłany: 06 Wrz 2017 16:31

Siema Grałem dawno i długo za jakiś czas przyznam się do dawnego nicku bo narazie wstyd mi dupę ściska na brak skilla na nowym avku ale szybko podgonię 8-)

A tak wogóle to tych co długo grają znam zaś tych młodszych stażem poznam :)
KingPL
Weak

Dołączenie: 06 Wrz 2017 16:02
Punkty: 14

Wysłany: 09 Wrz 2017 10:59

Witam, jestem początkującym graczem. Gram dopiero od kilku dni i biegam sobie po Calypso zabijany przez mobki, miotający się co tu w tej grze robić i czym się zająć. Mam nadzieję że uda mi się znaleźć u Was jakąś pomoc odnośnie informacji o grze.
Pozdrawiam.
P.S Mam na imię Wojtek i mam 40+ lat. :)
Morrek
Weak

Dołączenie: 09 Wrz 2017 10:33
Nazwa Avatara: Morrek

Wysłany: 19 Wrz 2017 16:43

Witam
Jestem Szymon gram w entropie po raz pierwszy juz od 3 dni. Wczesniej zagrywalem sie w runescape przez dosc dlugi okres czasu. W kazdej grze kreci mnie mining a wiec chcialbym sie podszkolic w tym temacie pod czujnym okiem starszych stazem kolegow.
Nick w grze Sjerra Greed Hallowen.
Sjerra
Weak

Dołączenie: 18 Wrz 2017 10:16
Nazwa Avatara: Sjerra Greed

PoprzedniaNastępna

Powróć do Społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)