zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Gildia EntropiaForum.pl - Aplikacje

Załóż forum dla swojej społeczności
AUTOR

Wysłany: 05 Mar 2016 14:48

Podanie przyjęte - witamy i życzymy miłej socjalizacji...
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 678
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 08 Maj 2016 11:18

Witam szukam ekipy do wspólnej gry
marek987
Weak

Dołączenie: 04 Kwi 2016 22:37
Punkty: 2
Nazwa Avatara: Mark Marek9871 koza

Wysłany: 26 Maj 2016 07:58

Witam Serdecznie :)

Jestem Mateusz, mam 24 lata a przygodę z Entropią zacząłem... Wczoraj. Zostałem rzucony w wir tego universum które nie do końca rozumiem. Mam nadzieję że że znajdą się tu dobre dusze które wspomogły by radą, szczególnie że tytuł bardzo mocno mnie zaciekawił i chciał bym wsiąknąć w niego nieco głębiej. Znajduje się teraz na Arkadii a mój avatar w grze to Biohu BiohskyPL Biohovich.

Mam nadzieję że przygarniecie rookiego.

Pozwoliłem sobie wysłać aplikację z poziomu Social Terminal w grze.

Oczekuję na odpowiedź.

Pozdrawiam!
Biohu
Weak

Dołączenie: 26 Maj 2016 07:53
Nazwa Avatara: Biohu BiohskyPL Biohovich

Wysłany: 02 Cze 2016 10:29

Hej - Jestem Grzegorz 33 lata.

Generalnie w MMORPG od ponad 10 lat, w Entropia Universe od Wczoraj. Niestety brak doświadczenia sprawia, że ciężko mi się gra, dlatego szukam gildii, która wprowadzi mnie w tą grę.

Nick w grze to IceTea

Pozdrawiam
IceTea
Weak

Dołączenie: 02 Cze 2016 09:51
Nazwa Avatara: IceTea

Wysłany: 19 Cze 2016 20:42

Witam. Zaczynam przygodę z EU i szukam ludzi aktywnie grających do wspólnej zabawy. Liczę że takich znajdę właśnie tu.
haigrek
Weak

Dołączenie: 19 Cze 2016 16:34
Nazwa Avatara: haigrek haigrek haigrek

Wysłany: 26 Sie 2016 13:22

Witam wszystkich , na imię mam Piotr i przyglądałem się już Entropi ... i postanowiłem w końcu coś w to ugrać ... ale jak tak sam farmie te owoce ... i ten pot ...wpadłem na pomysł że może uda mi się z innymi graczami :) ... odrazu mowie że wiem o tej grze bardzo mało xD
Totall
Weak

Dołączenie: 19 Sie 2016 07:32
Punkty: 6
Nazwa Avatara: Maxi Totall Totalna

Wysłany: 30 Sie 2016 01:34

Wieczór... noc dobra :)

nazywam się Paweł, zawodowo jestem dizajnerem i grafikiem komputerowym +parę mniej ciekawych profesji. po obejrzeniu gameplay'ów założyłem konto w grze (w tę niedzielę) i z pewną ostrożnością zacząłem ją poznawać. przeglądałem polskie fora poświęcone EU, to było pierwszym aktywnym, więc założyłem tu konto. po 2 dniach w grze stwierdziłem, że lepiej wejść do soc'a, a skoro mam tu konto, to oczywistym wydało mi się wystartowanie do Waszego ;) ze swojej strony na pewno mogę zagwarantować, że jestem w stanie poświęcić grze sporo czasu (gra wieczorami i popołudniu, czasem tez w takich godzinach jak teraz). nie ukrywam, że potrzebuję pomocy w dalszym poznawaniu gry, ale chciałbym również nawiązać kontakt ze zgraną ekipą "normalnych" ludzi.
doświadczenie w mmorpg: Lineage2 kilka lat temu i przez parę miesięcy Metin, którego poznawałem wspólnie z bratankiem aż mi go inne dzieci obrzydziły (M2, nie bratanka) :D
oprócz tego spędziłem lata przy różnych strategiach (jestem fanem Civ'ków) i cRPG (choć zdarzyło mi się pograć też w "papierowe" RPG). w ciągu ostatniego roku sporo grałem w survialówki. głównie w Ark Survival Evolved i RoK.

aktualny nick w EU: Lechita

pzdr, Paweł
Vrain
Weak

Dołączenie: 28 Sie 2016 15:20
Punkty: 4
Nazwa Avatara: Pawel Lechita Brzeszczykiewicz
Society: Lechita

Wysłany: 31 Sie 2016 19:10

Skoro Lechita się z nami wita to i my witamy... podanie zaakceptowane, w razie pytań - pomożemy.
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Wysłany: 08 Paź 2016 12:19

Witam,

mam na imię Paweł, mam 33 latka (wiem stary jak na gierki), ale graczem zostaje się na całe życie z jakimiś tam przerwami. Pracuje jako handlowiec, nie mam żony ani dzieci, więc mam sporo czasu dla siebie :) Grałem w Knight online z 2 lata aż mi się znudziło potem w lineage2 przez prawie 10 lat, następnie grałem w gry online ale na żadnej nie pozostałem dłużej niż 3-6 miesięcy. W zeszłym roku kupiłem sobie telefon z androidem i przestałem grać na kompie :). Wczoraj tak z nudów przeglądałem neta pod względem gier i po raz pierwszy przeczytałem o Entropii. Po czym poczytałem jeszcze więcej no i tak natrafiłem na to forum.

Tyle chyba o mnie.

Standardowo jak to w nowych grach przydała by się pomoc doświadczonych graczy.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

Prymus
Weak

Dołączenie: 08 Paź 2016 10:40
Punkty: 8
Nazwa Avatara: Master Prymus PL

Wysłany: 08 Paź 2016 20:26

Przyjęto, zatwierdzono w annałach zapisano - ALE mając tylko 33 lata dla niektórych graczy możesz być "dość młodym" - szczególnie dla tych zrodzonych za wczesnego Gierka... hehe 33 lata i stary.... hehe
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

PoprzedniaNastępna

Powróć do Społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)