zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Project Ion

Podyskutuj na temat innych gier sieciowych.
AUTOR

Wysłany: 16 Lis 2015 00:12

Jak rozwija się ten projekt? Jest szansa na sukces, ilu graczy, czy jest sensowna ekonomia, jak z aktualizacjami?

Image
GandalfSzary
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Maj 2009 23:54
Punkty: 1698
Nazwa Avatara: Gandalf GandalfSzary Szary
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 380195

Wysłany: 03 Sty 2016 14:14

No więc projekt rozwija się cały czas, jednak wszystko dodawane jest powoli by uniknąć większych bugów (i ewentualnego wzbogacenia się ich kosztem), dlatego też aktualizacje dodawane są rzadko no i niestety cały czas programuje przy tym tylko jedna osoba!
Szansa na sukces jest, a ilość graczy, hmm ciężko mi stwierdzić co chwilę pojawiają się nowi gracze, a też w porach, w których ja jestem online (wczesno porannych jest kilka osób).
Ostatnio dodali aukcje, więc ekonomia zaczyna stawać na nogi, gdyż do tej pory lekko leżała.
Niestety w moim odczuciu wciąż leży u nich kwestia zwrotu z huntu,miningu czy kraftu, bo ciężko trafić coś na prawdę dużego, nie wiem jaki mają ustawiony limit, ile może nam wylecieć maksymalnie, ale dużo trafia się małych globali takich po 25-40.

Jak na razie osobiście walczę z tym, by dodali więcej mobów, bo jak dla mnie wciąż jest za mało i rozgrywka traci na atrakcyjności. Z tego co mi wiadomo w następnej aktualizacji powiększony zostanie teren, więc mam nadzieję, że i dodadzą przy tym kilka nowych stworków do huntu no i jakieś przynajmniej 2 nowe miasta.

Jak na razie trzeba mieć nadzieję, że chłopaki będą się uwijali na miarę swoich możliwości i będą dodawać stopniowo te nowości.
Piotrek
Watcher

Awatar użytkownika

Dołączenie: 03 Lip 2009 08:54
Miejscowość: Port Atlantis
Punkty: 22
Nazwa Avatara: Pavilon
Society: czarne smoki
Nr GG: 12439597

Poprzednia

Powróć do Gry MMORPG

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)