zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Prosże o pomoc

Ogólnie o Entropii, wszystkie tematy, które nie pasują do innych kategorii
AUTOR

Wysłany: 13 Wrz 2015 19:21

Witam, zainteresowałem się tą grą lecz kompletnie nie wiem o co w niej chodzi. Słyszałem,że by normalnie w to grać trzeba wpłacać realne pieniądze. Moje pytanie jako początkujący, czy istnieje szansa by dać sobie rade w tej grze bez wydawania jakichkolwiek dolarów ?
Oraz nie umiem się odnaleźć :( wykonywałem parę questów ale co dalej. Jaki jest cel. Gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik dla początkujących, co na początku należy robić lub coś takiego.
Będę bardzo wdzięczny jak ktoś da mi tu jakąś wskazówkę lub czy po prostu dać sobie spokój z tą grą jeśli nie mam zielonego pojęcia o co w niej chodzi.
ShrooM
Weak

Dołączenie: 13 Wrz 2015 19:12
Punkty: 2
Nazwa Avatara: ShrooM

Wysłany: 14 Wrz 2015 14:07

Najlepiej dołącz do jakiejś społeczności, w grze znajdziesz Society Terminal i tam zapisz się do jakiejś drużyny, jaką sobie wybierzesz. Znajdź też sobie mentora który poprowadzi cię przynajmniej na początku twojej przygody w grze. Jeśli nie masz zamiaru wpłacać to gra będzie bardzo trudna, ale da się jak masz dużo czasu i cierpliwości. Celem gry (tak w skrócie) jest rozwój postaci i wydawanie kasy ;) Oczywiście gra oferuje bardzo wiele możliwości zabawy, ale najlepiej dowiesz się tego od innych graczy w grze. Pozdrawiam i życzę szczęścia w tym świecie :)

Na forum jest dział Tutoriale, więc tam znajdziesz poradniki do gry, stare, ale opisujące mechanikę gry.
Lukas
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 16 Lip 2011 12:06
Punkty: 334
Nazwa Avatara: Lukas Luczko Tada
Society: TKoE

Powróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)