zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Całkiem nowy

Ogólnie o Entropii, wszystkie tematy, które nie pasują do innych kategorii
AUTOR

Wysłany: 25 Paź 2016 09:35

Witam wszystkich którzy tu bywają.

w grze jestem zupełnie nowy - zainteresował mnie ten tytuł gdy posłuchałem o możliwości uzyskaniu jakiejś realnej kasy. Zacząłem grać ...rozgrywka jest trochę "Sztywna" ale bardzo mi sie spodobała różnorodność i złożoność i przede wszystkim rozmach.

Troche się edukuje i trafiłem tutaj rónież. Mam kilka pytać jeżeli można?

Forum żyje?
Jakieś porady dla nowego?
Skile rozwijajaą się tylko przy okazji "ropbienia czwegoś" czy czegoś nie wiem i nie może nie dodaje jakis pkt gdzieś?
Jak szukać zadań skoro mi sie pokończyły w lokacjach których byłem ? rady?
jest tu coś poza sprzętem co mówi o moim lvl?
Da się tu faktycznie jakieś realne pieniądze zdobyć?jak to zrobić ? jak przebiega taka wypłata?

Pozdrawiam i dziekuje za info.
Trriyon
Weak

Dołączenie: 25 Paź 2016 09:23
Punkty: 2
Nazwa Avatara: Trriyon

Wysłany: 26 Paź 2016 01:52

Pytać zawsze można i warto...

1 Forum żyje? - Tak

2 Jakieś porady dla nowego?
- Porad wiele a sporo można znaleźć w starszych postach na forum...

3 Skile rozwijajaą się tylko przy okazji "ropbienia czwegoś" czy czegoś nie wiem i nie może nie dodaje jakis pkt gdzieś?
- Trzeba robić "coś", można je również zyskać jako nagrodę w misjach oraz kupić...

4 Jak szukać zadań skoro mi sie pokończyły w lokacjach których byłem ? rady?
- Są misje dzienne (odnawialne), można również odwiedzać inne planety i realizować dostępne tam misje... O poziomie świadczy wiele rzeczy: HP, poziom skili, ranga w profesji, ranga w socu - ale przede wszystkim ilość i jakość znajomych...

5 Da się tu faktycznie jakieś realne pieniądze zdobyć?jak to zrobić ? jak przebiega taka wypłata?
- Zapytał człowiek wchodząc do kasyna...

Przede wszystkim poczytaj starsze posty na forum a większość pytań znajdzie swą odpowiedź - w grze możesz pytać innych graczy na kanale polskim, socowym itp...

Pozdrowienia i od Nas... Entropioforumian
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 686
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 26 Paź 2016 13:38

Trriyon napisał(a):Witam wszystkich którzy tu bywają.

w grze jestem zupełnie nowy - zainteresował mnie ten tytuł gdy posłuchałem o możliwości uzyskaniu jakiejś realnej kasy. Zacząłem grać ...rozgrywka jest trochę "Sztywna" ale bardzo mi sie spodobała różnorodność i złożoność i przede wszystkim rozmach.

Troche się edukuje i trafiłem tutaj rónież. Mam kilka pytać jeżeli można?

Forum żyje?
Jakieś porady dla nowego?
Skile rozwijajaą się tylko przy okazji "ropbienia czwegoś" czy czegoś nie wiem i nie może nie dodaje jakis pkt gdzieś?
Jak szukać zadań skoro mi sie pokończyły w lokacjach których byłem ? rady?
Da się tu faktycznie jakieś realne pieniądze zdobyć?jak to zrobić ? jak przebiega taka wypłata?

Pozdrawiam i dziekuje za info.

Hej hej;

Porady... temat troche duży by tu tak po prostu napisać; poza tym co mixer pisze, przedewszystkim warto zdecydować się na jedną profesję: czy to hunt, mining, craft, czy market i handel; na początek raczej robiłbym jedno - to co się najbardziej podoba.
Craft czy handel mogą wymagać więcej kapitału by cokolwiek się opłaciło. Innymi słowy, lepiej robić jedno intensywnie niż każdego po trochu. Jeżeli podobają ci się dwie profesje tak samo bardzo, to możesz rozwijać się w obu ale lepiej nie zmniejszać inwestycji w np. wypad na polowanie, kosztem tego by potem zostało na kopanie.
Teorie są różne, tak więc w teorii im większą kwotą obracasz na jednym tym większa szansa, że wyjdziesz na +.

Lokalizacji jest masa, zadan tez jest masa i na rozne poziomy; nie wiem ktora planete wybrales, ale zaczalbym od odkrycia na niej wszystkich teleportow, po drodze poznasz rozne moby, rozne miejsca, moze znajdziesz jakies zadania.
Pamietaj ze zadania sa tez opcjonalne, nic nie broni wyjsc na spontaniczny hunt na cos z poza puli zadan.

Sprzet: na poczatek uzywaj wszystkiego co daje bonus do skilli (Learning period (w opisie sprzetu) YES), jezeli jest 'not anymore' to mozesz kupic lepszy sprzet, jezeli jest 'not yet' to powinienes uzywac slabszych rzeczy; 'never' - nie uzywaj.

Co do zarabiania: moje doswiadczenie mowi ze sa 3 opcje. Albo grasz sobie dla funu i ludzi, nie duze kwoty, eventy, i wtedy wyjdziesz na jakies 0 albo lekko+/-.
Albo inwestujesz duzo, ryzykujesz duzo i jak z glowa policzysz i pilnujesz kosztow w jakims arkuszu, patrzysz na rynek, to mozna cos zarobic.

No albo masz szczęście...

Ja jestem z tych co graja dla funu, wiec jak mnie zobaczysz w grze to smialo pisz, pytaj, jak jestes na calypso to moge cos pomoc tu i tam :)

ALL CAN BE DONE, BUT HOPE FOR THE FIRST.

Account Created 2008-03-23
MACIEKmyx
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Sty 2010 16:01
Punkty: 1986
Nazwa Avatara: Maciej MYX Soldier
Society: www.EntropiaForum.pl

Powróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)