zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Zmiany w nagrodach za misje

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 24 Kwi 2012 11:45

Aby zapewnić uczciwość, ekscytację i wysoki poziom wyzwania dla wszystkich graczy Planet Partners otrzymali nowe wytyczne dotyczące przyznawania nagród za misje.

Przede wszystkim mają one na celu:
Zapewnienie za nie nagród adekwatnych i uczciwie związanych z wymaganymi czynnościami.
Zapewnienie równowagi pomiędzy misjami na różnych planetach w obrębie Entropia Universe.

Nowe wytyczne wymuszają poprawki w ilości przyznawanych skilli i atrybutów we wszystkich misjach na każdej planecie. Właściwe poprawki zostaną dodane w aktualizacji od Planet Partners zaplanowanej an 21 czerwca . Po czerwcowej aktualizacji wszystkie trwające misje będą nagradzane według nowych wytycznych.

MindArk zachęca Planet Partners do zapewnienia w ciągu najbliższych miesięcy tymczasowych spawnów mobów z misji by ułatwić graczom ukończenie ich trwających misji zanim zmiany będą miały miejsce.

Źródło
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 25 Kwi 2012 14:37

Niepokoi mnie jeden zapis w tym newsie, mianowicie:
"MindArk zachęca Planet Partners do zapewnienia w ciągu najbliższych miesięcy tymczasowych spawnów mobów z misji by ułatwić graczom ukończenie ich trwających misji zanim zmiany będą miały miejsce."

Mam rozumieć, że mamy spieszyć się z ukończeniem zaczętych misji bo... (tu nie ma wyjaśnienia) po zmianach zostaną nam one usunięte? ...i będziemy musieli robić je od nowa?! Czy ktoś mi wytłumaczy ten zapis, tj. sens tego zapisu?
XII
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Cze 2010 13:02
Punkty: 282

Wysłany: 25 Kwi 2012 14:45

mutak chodzi o to ze jak odpowiadają ci obecne angrody to musisz się spieszyć bo po zmianach juz dostaneisz nowe i stan misji ci zostawia tylko nagrodę zmienią jest to wina głównie misji an rt które mają chore nagrody

Krocząc w stronę światła zagłębiłem się w ciemnościach....
Semaj
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sty 2010 11:10
Miejscowość: Warszawa
Punkty: 1292
Nazwa Avatara: Semaj Semaj Sukinkot

Wysłany: 27 Kwi 2012 10:57

Tyle to ja Semaj mniej więcej rozumiem...

...ale czy mamy jakieś wiarygodne informacje/domysły jak będą wyglądać nagrody po zmianach. Bo bez tego to takie trochę branie kota w worku :?
Bran
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Mar 2011 20:35
Punkty: 348
Nazwa Avatara: Mojra de Mournay
Society: EF.pl

Wysłany: 27 Kwi 2012 11:41

a czy miałeś te informacje jak wchodziły misje ? nie wszystko należy odkryć samodzielnie nikt na początku nie wiedział jakie będą angrody i teraz też nikt nie wie a wszelkie obowy są bezpodstawne i szczerze to śmiać mi się chce bo jak nei było misji też biliście moby i nikt na nic nie psioczył po za lootemt eraz jak nam dano dodatek do bicia to nagle wielka afera bo coś zmieniają prawda jest taka że naj lepiej wychodzi się na mobach na które misji nie ma :!: dziękuję dowidzenia :)

Krocząc w stronę światła zagłębiłem się w ciemnościach....
Semaj
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sty 2010 11:10
Miejscowość: Warszawa
Punkty: 1292
Nazwa Avatara: Semaj Semaj Sukinkot

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)