zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Wyniki MM 2012 - później...

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 18 Sty 2013 13:15

Z uwagi na dużą ilość spraw kierowanych do supportu a związanych z Marry Mayhem - data podania wyników konkursu zostaje przesunięta z 18 na 31 stycznia 2013r. Dodatkowy czas niezbędny jest do sprawdzenia wszystkich wniosków skierowanych do supportu (związanych z działaniem serwerów) a mogących mieć wpływ na kolejność w konkursie. MA przeprasza i dziękuje za wyrozumiałość...

Źródło - http://www.planetcalypso.com/news/pages ... /?ccode=efpl
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 686
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 18 Sty 2013 13:30

Widze ze MA mocno glowkuje, zeby mnie na top13 uplasowac... :D

Turek
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Maj 2009 09:16
Punkty: 746
Nazwa Avatara: Zlotko
Society: BlackAngels HQ
Nr GG: 131166

Wysłany: 18 Sty 2013 17:12

Nie wiem dlaczego... nie wiem czemu i za co... ale...
Mam przeczucia, że te padki serwerów były celowo zainicjowane, żeby teraz mieć możliwość swobodnej manipulacji wynikami. Moim zdaniem jeśli chcieli być fair... powinni kasować punkty z danej rundy w której zdarzyła się padka serwera oddać "zużytą" kasę (koszta) i dać tyle kluczy przy ilu kto zaliczył reseta serwera i od nowa niech się męczą ludzie, a nie my wyliczymy i my dopiszemy... czyli my zrobimy tak jak chcemy... sry ale trzeba być naprawdę idiotą by takie teorie do głowy nie przychodziły... No albo ja jestem zboczony, chory, głupi, stawonóg. Przepraszam :twisted:

PS. Tak się zastanawiam... to wyjście niby fair które zaproponowałem było wymyślone na szybo i myślę, że też byłoby złe ;)
XII
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Cze 2010 13:02
Punkty: 282

Wysłany: 19 Sty 2013 23:14

Jak by chcieli manipulować wynikami to i tak by to zrobili, zwiechy serwerów nie są im do tego potrzebne. Każdy mniej więcej wie ile razy go wywaliło i będzie tego pilnował (przynajmniej ci co mogą coś wygrać). Moim zdaniem dobrze ze chodziarz chcą rekompensowac ich błędy a nie udają ze to wina po stronie gracza.
Andreso
Watcher

Dołączenie: 24 Sty 2012 23:37
Punkty: 94
Nazwa Avatara: Andreso Black Highland
Society: ef.pl

Wysłany: 20 Sty 2013 11:55

Mysle ze wiecej zajmnie im weryfikacja czasow, czy rzeczywiscie gracz X stracil 5h jak napisal, czy bylo to tylko 2h - w tym wypadku musza kazdego przeswietlic indywidualnie w logach, samo wyliczenie sredniej to raczej prosta sprawa :) tak czy siak, ciekawey jestem ile mi pkt dodadza - mam w support case w sumie 2 i pol godziny ubytku

Turek
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Maj 2009 09:16
Punkty: 746
Nazwa Avatara: Zlotko
Society: BlackAngels HQ
Nr GG: 131166

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)