zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Start Planet Arkadia przesunięty

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 23 Maj 2011 22:36

Tak jak obiecywałem, jeśli pojawią się jakieś problemy z ostateczną wersją Planet Arkadia poinformuję, jak tylko będzie to możliwe.

Niestety, musiałem podjąć dziś ciężką decyzję i przesunąć start Planet Arkadia, z powodu problemów technicznych, które pojawiły się wraz z najnowszą łatką.

Jestem zdeterminowany by Arkadia wystartowała w pełni na to gotowa. Gdyby uruchomić Planet Arkadia bez ostatniej łatki, brakowało by pewnych ważnych elementów. Mam nadzieję, że zrozumiecie, pomimo tego, że opóźnienie nie jest niczym pozytywnym, zdecydowanie lepiej będzie gdy Planet Arkadia wystartuje z wszystkimi elementami, zamiast sprawiać wrażenie tworzonej w pośpiechu i niedokończonej. Biorąc pod uwagę skalę marketingu przygotowanego dla Planet Arkadia, po prostu chcemy być pewni, że planeta wywoła dobre pierwsze wrażenie.

Zawartość Arkadii jest bardzo obszerna i będzie warta oczekiwania.

Do jutra nie nie będę w stanie potwierdzić dokładnej daty premiery, najpierw musimy przeprowadzić pewne testy. Obecnie robimy co w naszej mocy, aby być z Wami już w środę 25 maja - jeśli jednak, jutro nie uda się rozwiązać problemu, Arkadia zostanie opóźniona do wtorku 31 maja.

Jeśli uda się wystartować w środę, nasze blueprinty nie będą działać w momencie premiery, zostaną udostępnione we wtorek 31 maja. Choć to dość rozczarowujące, zapewniam, że Crafterzy mają na co czekać, przygotowaliśmy ponad 300 unikalnych blueprintów.

Ogłaszam również, że Arkadia będzie posiadać własny Trade Terminal i Technican Terminal (zawierający Arkadia Blueprint books). Mogę również poinformować, że Moonshine majstrował przy paru broniach i stworzył UnL wersje, które będą do zlootowania z mobów, choć w niewielkiej ilości.

Jako niewielkie zadośćuczynienie, Cyrus już wkrótce opublikuje treailer Planet Arkadia.

Pragnę podziękować każdemu, kto okazał wsparcie dla Planet Arkadia. Jesteśmy szczerzy w naszym oddaniu społeczności i nie możemy się doczekać spotkania z Wami w dniu premiery. Cyrus i ja będziemy w grze w dniu premiery, by porozmawiać i się przywitać.

Pozdrawiam

David Dobson

Treść oryginału:

Important Announcement - Launch is delayed
As promised, if we had any problems occur with the final build I would notify here the earliest I possibly could.

Unfortunately I have had to make a tough decision tonight to postpone the launch of Planet Arkadia due to some technical issues that have arisen in the final patch.

I am very determined that Arkadia will launch ready to go. Without the addition of the final patch some crucial content would have been missing if we proceeded with the launch. I do hope you understand that whilst unfortunate, it is far better that Arkadia launches properly rather than feeling rushed and underdone. With the scale of the marketing planned for Arkadia, we simply have to make sure the planet makes a good first impression.

The volume of content on Arkadia is immense and will be worth the wait.

I cannot confirm when the launch has been postponed to until tomorrow, when some more tests have been run. At this point in time we are working hard to try and get it to you on Wednesday the 25th May - if we are unable to resolve the issue tomorrow, it will be delayed until Tuesday 31st May.

If we are able to launch on Wednesday, our Blueprints will not be operational at launch, they will be delayed until Tuesday 31st May. Whilst that is disappointing, I will say that the Crafters certainly have something to look forward to as there are in excess of 300 unique Blueprints going in.

I can also announce that Arkadia will have it's own Trade Terminal and Technician Terminal (including Arkadia Blueprint books). I can also announce that although rare, Moonshine has been tinkering with some weapons and has made UnL weapons that are available in mob loots.

As a small token of apology, Cyrus will release the Arkadia trailer video shortly for you to see.

I want to thank everyone who has been so supportive of Arkadia. We are very genuine in our appreciation of the community and look forward to seeing everyone at launch. Cyrus and I will be in-game on the day of launch to chat and say hi.

Sincerely,
David Dobson

Źródło
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)