zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Quadwing equus - specjalna wersja quadwing-a

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 15 Gru 2014 10:47

Na aukcjach w entropia universe pojawiło się 25 nowych statków kosmicznych. Są to luksusowe, dwumiejscowe quady wyposażone w napęd warp do szybkiej podróży międzyplanetarnej. Charakteryzuje je niezrównana zwrotność i prędkość maksymalna niezbędna do zadań w krytycznych i potencjalnie wrogich regionach.

Quad-wing Interceptor jest średnim myśliwcem zdolnym do lotu w przestrzeni kosmicznej ja i atmosferycznego. Jego konfiguracja to 4-skrzydłowiec przeznaczony głównie do patrolowania stacji kosmicznych i ochrony statku-matki, aby odpierać ataki piratów. To szybki i zwinny statek jest podstawą dla większości prywatnych armii, choć jest też ulubionym wśród korsarzy ze względu na jego uzbrojenie i prędkość.

Przetargi na ognisto czerwone statki quadwing equus rozpoczęły się 09 grudnia 2014, z ceną wyjściową 50.000 PED (5000 USD). Licytacja powinna być zacięta. Zlecenia sprzedaży dla 25 ofert aukcyjnych będą rozłożone w różnych porach dnia, w ciągu trzech tygodni, tak aby zainteresowane gracze ze wszystkich stref czasowych mogli sprawiedliwie mieć szansę uczestnictwa.

Aby zobaczyć pełną informację dotyczącą quadwing equus i wziąć udział w aukcji, zaloguj się do Entropia Universe i wejdź na dowolną aukcję. Aby uzyskać dostęp do aukcji możesz również skorzystać z aplikacji Android Wirtualna Tycoon.

Źródło: http://www.entropiauniverse.com/bulletin/buzz/
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 335
Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 684
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron