zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Promocja paysafecard.

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 20 Mar 2013 17:32

Specjalna Promocja paysafecard

Przez określony okres czasu, uczestnicy Entropia Universe, którzy zakupią pedy poprzez paysafecard otrzymają bezpłatny pakiet startowy.
By go otrzymać trzeba złożyć pojedynczy depozyt w wysokości 250 PED (równowartość $ 25) lub więcej poprzez paysafecard. Wartość pakietu to 4,99$.

Promocja trwa od 21 marca do 07 kwietnia 2013. Promocja jest ograniczona do jednego pakietu specjalnego. Pakiet startowy zostanie automatycznie umieszczony w wyposażeniu awatara.

Aby dokonać wpłaty paysafecard trzeba zalogować się na konto account.entropiauniverse.com używając swojego konta w Entropia Universe.

Starter Pack zawiera wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć przygodę myśliwego w Entropia Universe. W jego skłąd wchodzą:

broń - Special Issue Carbine (L)
zbroja - Special Issue Armor (L)
amunicja - Special Issue Ammo (Unique)
apteczka - Special Issue Medkit (L)

Jest także instrukcja, jak używać każdego przedmiotu z nowego pakietu startowego.

Elementy składające się na zestaw startowy nie są zbywalne i nie można sprzedać do tt.
Elementy w pakiecie startowym mogą być używane tylko przez awatara należącego do konta, które otrzymało dany pakiet.
Elementy składające się na zestaw startowy zużywają się w trakcie korzystania aż staną się bezużyteczne

Paysafecard

Paysafecard to karta przedpłacona, które pozwala bezpiecznie płacić online, bez korzystania z konta bankowego lub karty kredytowej.

Paysafecard można kupić w każdym z 450.000 punktów sprzedaży na całym świecie.

Najbliższy punkt sprzedaży paysafecard można wyszukać na www.paysafecard.com !

Źródło: http://www.entropiauniverse.com/news/20 ... motion.xml
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 686
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 20 Mar 2013 21:53

Ktoś będzie z tego korzystał ? Warto ?

Gram i nieraz piszę na http://studencki-portfel.pl
Koli
Watcher

Dołączenie: 22 Sty 2010 14:59
Punkty: 110
Nazwa Avatara: Dark Lord Koli
Nr GG: 6950135

Wysłany: 23 Mar 2013 13:56

Tak, ja wpłaciłem 100 zł za pośrednictwem paysafecard. Otrzymałem 287.40 PED, gun i armor na małe mobki, apteczkę i 41 PED ammo (tylko do guna otrzymanego w komplecie).

Moim zdaniem bardzo opłacalna wpłata, szczególnie dla początkujących.

Sklep mam niedaleko, więc jakby ktoś potrzebował to mogę kupić przy okazji.

Poniżej scrn armora i guna.

Image
Edward James Corbett
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2012 18:27
Punkty: 232
Nazwa Avatara: Edward James Corbett

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)