zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Plany EU na rok 2014.

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 26 Lut 2014 15:50

Plan działań na rok 2014

Plan na rok 2014.
MindArk ma ambitne plany rozwoju Entropia Universe w 2014 r., ze szczególnym naciskiem na następujące obszary:

Rozwój systemów
Interfejs społecznościowy - w ciągu ostatnich kilku miesięcy opracowujemy całkowicie przebudowany i ulepszony interfejs społecznościowy prace w tym obszarze mają się już ku końcowi. Ta aktualizacja przyniesie kilka długo oczekiwanych funkcji, w tym wiadomości w trybie offline, niestandardowe kanały czat i wiele innych.

System partnerski -System partnerski jest w fazie rozwoju - pozwoli uczestnikom zdobyć PED dzięki zapraszaniu nowych graczy do Entropia Universe .

Konta Premium - Jeszcze we wczesnym etapie projektowania , MindArk planuje zaoferować ulepszenia konta za niewielką miesięczną opłatę. Korzyści z różnych typów kont PREMIUM są nadal na etapie ustaleń, ale mogą obejmować takie funkcje jak np.: zwiększenie limitów magazynowania i zwiększenie liczby jednoczesnych aukcji. Rozważamy również dokonywania ulepszeń konta do premium poprzez żetony misji dziennych , jak również specjalne przedmioty zdobywane w loocie.

Obywatelstwo itp. - Rozwój tych systemów jest niestety opóźniony w 2013r. z powodu konieczności skupienia się na rozbudowie infrastruktury. Zajmie to więc nieco więcej czasu niż przewidywano. Wstępnie planuje się wdrożenie tego projekty w 4 kwartale 2014r.

PVP - Wiele ulepszeń i udoskonaleń dla planowanych jest na drugą połowę 2014 roku . Więcej informacji będzie dostępnych w przyszłych notatkach developerskich Entropia Buzz art .

Doświadczenia nowych graczy - Wśród największych realizowanych priorytetów MindArk jest poprawa konwersji uczestnika i retencji, a jednym z najlepszych sposobów jest poprawa jakości gry dla nowych uczestników. Dlatego też, planujemy kontynuować ścisłą współpracę z naszymi partnerami w celu wdrożenia systemów i funkcji sprawiających, iż Entropia Universe będzie ekscytującym i przyjaznym dla nowych użytkowników miejscem.

Dotychczasowe systemy - reimplementacja i doskonalenie różnych dotychczasowych systemów .

Nowe systemy - Kilka innych ciekawych nowych systemów jest we wczesnym etapie rozwoju, ich wydanie planowane jest w 3 i 4 kwartale 2014 r. w zależności od priorytetów innych projektów, o których mowa powyżej. Więcej szczegółów i ich demonstracja ukaże się w ciągu roku.

Marketing
MindArk planuje nadal rozwijać i udoskonalać swoje działania marketingowe w 2014 roku w celu zwiększenia liczby nowych uczestników przystępujących do Entropia Universe. Jak wskazano powyżej, nasze działania marketingowe w 2013 r. były bardzo obiecujące i planujemy stać się w tym względzie jeszcze bardziej agresywni w 2014 roku .

Planeta Toulan
MindArk był podekscytowany, dodając swą najnowszą planetę w zeszłym tygodniu (Choć jeszcze w wersji beta). Planeta Toulan obiecuje ukazać Entropia Universe niewykorzystany wcześniej sektor gier online i dodać unikatowy motyw arabskiego świata do grupy istniejących już planet. Pełna wersja planety Toulan powinna ukazać się w połowie 2014 roku.

Koszt gry i zwroty.
Kontynuując ulepszenia wprowadzone w 2013 r., MindArk planuje dalszą poprawę średniej stopy zwrotu dla wielu działań. Przykładem może być usunięcie opłaty za zakładanie i zmianę odzieży - już w kolejnej wersji platformy.

Infrastruktura
Planowana są dodatkowa poprawa infrastruktury i rozwoju narzędzi Entropia Universe , co pozwoli MindArkowi i partnerom bardziej efektywnie rozwijać i wdrażać nowe funkcje i treści, jednocześnie minimalizując opóźnienia i przestoje serwera podczas poprawek i aktualizacji wersji .

Akry własności i nieruchomości
Kilka nowych rodzajów aktów własności i możliwości zarządzania nieruchomościami planuje się na 2014 rok. Jeden z nich zostanie ogłoszony w nadchodzącym wydaniu planet partnerskich zaplanowanym na początek marca.

Entropia - platforma
Kilka głównych organizacji publicznych i prywatnych wyraziło zainteresowanie wykorzystaniem platformy Entropia Universe i współpracę z MindArk dla przyszłych projektów.

Podsumowując , MindArk oczekuje, iż rok 2014 będzie ekscytujący i owocny dla Entropia Universe i ma nadzieję, że wszyscy nasi uczestnicy będą korzystać z udoskonaleń i nowości które zaplanowaliśmy.

Żródło:
http://www.entropiauniverse.com/bulleti ... s-2014.xml
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 336
Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 686
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 26 Lut 2014 16:43

Ahhhh już czuję ten piękny zwrot. W końcu najważniejsze to podczas huntu czy miningu co chwile ściągać ciuszki :D
MrBabul
WeakOffline
 
Posty: 6
Dołączenie: 11 Lut 2014 00:32
Miejscowość: Londyn
Punkty: 12
Nazwa Avatara: Crystal MJ Diamond

Wysłany: 26 Lut 2014 20:12

Ciekawi mnie kiedy wpadną na pomysł aby właściciele landów dostali pakiet przykładowo 100 udziałów gdzie każdy będzie zwracał przykładowo 1/100 z zarobku na landzie przy czym nadal będą włascicielami landDeda. Będą mogli tym obracać a to oznacza dodatkowe fee z aukcji. Dodatkowo mogliby wprowadzić ważność takiej "akcji"/udziału przykładowo na miesiąc/rok. Dało by to pomniejszym graczom możliwość wstrzyknięcia kasy do systemu i zablokowania na pewien czas a przecież jest to jedna z koncepcji przyświecających polityce MA.

Trochę śmiesznie brzmi ta część o zwiększeniu zwrotów w odniesieniu do zdjęcia kosztów zakładania armorków/ubrań szczególnie jak się wraca po rundce za 500ped gdzie te w/w koszty są znikome w porównaniu do minusika rzędu -200.

pozdro
Okta
WatcherOffline
 
Posty: 38
Dołączenie: 11 Lip 2009 15:41
Miejscowość: Głowno
Punkty: 76
Nazwa Avatara: Arko Okta Kot
Society: PLR, Bzz, OutPL, K$


Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron