zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Ostatnia szansa Calypso

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 17 Sie 2009 10:56

Armada ciwilnych statków wystartowała z Calypso i okolicznych stacji w próbie ostatniej szansy zatrzymania Typhona. Plan był prosty, dostać się blisko Tytana Wojny i przerzucić specjalne jednostki na pokład, które miały zniszczyć statek.

Akcja szybko okazała się być dużo bardziej skomplikowana. W chwili kiedy armada opuściła atmosferę ziemską i przygotowała się do ataku Typhona w pobliżu pojawił się średni niszczyciel Vessel Damocles. Dowodzący armadą zdecydowali skierować część statków do walki z Damocles-em, a pozostałe siły skierować na Typhona.

Podczas ataku Typhona armada poniosła potężne straty, pomimo ochrony z marynarki wojennej. Specjalne jednostki nie dostały się na pokład Typhona, a trajektoria lotu nie zmieniły się. Jednostki walczące z Damocles-em również poniosły duże straty.

Grupa pościgowa cały czas próbowała uszkodzić Typhona, ale ich broń była nieskuteczna. Democles jest na orbicie Calypso, ale poza zasięgiem grupy pościgowej. Siły naziemne są wstanie gotowości oraz pomagają w ewakuacji.

 

Image
GandalfSzary
Strong

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 811
Dołączenie: 10 Maj 2009 23:54
Punkty: 1698
Nazwa Avatara: Gandalf GandalfSzary Szary
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 380195

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron