Ogranicz dostawy żywności dla Oratan - event (3 września do 16 października 2011)
Oficjalne ogłoszenie IFN
KONKURS MYŚLIWSKI
Lista liderów już dostępna
Data: pierwszy września 3008
Drodzy Arkadianie,
TŁO
9 sierpnia IFN rozpoczęło omawiać raporty na temat wielu niepokojących zmian na Sentosie. Niespodziewania pojawiły się dwa nowe gatunki zwierząt, Feran i Ostelok, po wschodniej stronie kontynentu, zauważono również nagłe pojawienie się obozów Oratan w różnych miejscach.
To pojawienie obozów budzi nasze największe obawy. Wierzę, że stanowią zagrożenie, widzimy pierwszą prawdziwą zmianę taktyki Oratan.
AKTUALIZACJA
Do tej pory żadne znaczące siły Oratan nie ujawniły się na terenie obozów, jednak obawiam się, że mogą jakoś zasilać i tak dużą populację Oratan, z którymi musimy dzielić planetę. Wciąż nie jesteśmy pewni, czy ich liczebność jest na prawdę "niepoliczalna", jak ostrzegali nas w Sygnale starożytni Arkadianie, zdaję sobie sprawę, że Oratan już wcześniej nas zaskakiwali.
Nasza społeczność naukowa dokonała niewielkich postępów w poznawaniu dwóch nowych gatunków zwierząt, zakładają, że Feran nie jest ptakiem, lecz najprawdopodobniej ssakiem. Niestety, nie przybliża nas to do rozwiązania zagadek, z którymi mamy doczynienia.
DZIAŁANIA
Przy pełnym wsparciu naukowców, zdecydowałem na sprawdzenie czy mamy pośredni wpływ na liczebność Oratan, ograniczając ich dostawy żywności. Nie jesteśmy pewni, co jedzą Oratan, musimy się tego dowiedzieć, jeśli mamy dokonać jakichkolwiek postępów. Dlatego zarzucimy szeroką sieć.
Koloniści, potrzebujemy waszej pomocy, by ograniczyć rozwijające się populacje zwierząt odkrytych na Arkadii.
Z tego powodu zorganizowaliśmy dla myśliwych konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.
KONKURS MYŚLIWSKI
IFN ma do zaoferowania nie L sprzęt, który został niedawno zarekwirowany szmuglerom z Sanctuary Cove.
W dodatku do broni szmuglerów, nagrodami będą również kompletne zestawy L pancerzy od Lorika Tek z pełnym TT.
Konkurs potrwa około 6 tygodni. Bardziej szczegółowe informacje poniżej.
Dziękuję za uwagę i służbę dla przyszłości Arkadii!
Komandor Toán Harvir
Imperial Federal Navy
MISJA: Zmniejsz dostawy żywności dla Oratan - event (3 września do 16 października 2011)
Uwaga:
Wyniki są dostępne na stronie głównej planetarkadiaforum.com.
Nagrody nie-L zostaną wręczone z wartością 1,00 PED TT, przed ich użyciem będzie koniecze naprawienie ich do minimum 50% wartości TT. Pełne statystyki przedmiotów nie L są dostępne poniżej.
Nagrody L (czyli pancerze), zostaną wręczone z pełnym TT.
Nagrody zostaną przyznane w 6 kategoriach, by uwzględnić kolonistów na różnych poziomach.
3 główne nagrody w każdej kategorii zostaną przyznane tym, którzy najczęściej zdobywają globale. Myśliwy z 10 globalami zajmie wyższą pozycję niż myśliwy z 9 globalami, niezależnie od ich wartości.
Po 1 dodatkowej nagrodzie w każdej kategorii zostanie przyznane dla myśliwego z najwyższą wartością pojedyńczego globalu.
KATEGORIA 1 - Ostelok i Halix
Nagrody główne - 3 osoby z największą ilością globali
(1) Herman CAP-202 Smuggler (UL)
(2) Herman CAP-101 Smuggler (UL)
(3) Gyro FAP-2 Smuggler (UL)
Nagroda dodatkowa - pojedyńczy global o najwyższej wartości
Corvus Armour Suit (L)
KATEGORIA 2 - Feran I Oro
Nagrody główne - 3 osoby z największą ilością globali
(1) Herman ASI-20 Smuggler (UL)
(2) Herman ASI-10 Smuggler (UL)
(3) Gyro FAP-2 Smuggler (UL)
Nagroda dodatkowa - pojedyńczy global o najwyższej wartości
Canis Armour Suit (L)
KATEGORIA 3 - Bokol i Hadraada
Nagrody główne - 3 osoby z największą ilością globali
(1) MANTA K-5 Smuggler (UL)
(2) MANTA K-3 Smuggler (UL)
(3) Gyro FAP-14 Smuggler (UL)
Nagroda dodatkowa - pojedyńczy global o najwyższej wartości
Lupus Armour Suit (L)
CATEGORY 4 - Oweko and Kiana
Nagrody główne - 3 osoby z największą ilością globali
(1) MAKO FAL-5 Smuggler (UL)
(2) MAKO FAL-3 Smuggler (UL)
(3) Gyro FAP-14 Smuggler (UL)
Nagroda dodatkowa - pojedyńczy global o najwyższej wartości
Hydra Armour Suit (L)
CATEGORY 5 - Yuka and Huon
Nagrody główne - 3 osoby z największą ilością globali
(1) Herman ARK-40 Smuggler (UL)
(2) Herman ARK-30 Smuggler (UL)
(3) Gyro FAP-30 Smuggler (UL)
Nagroda dodatkowa - pojedyńczy global o najwyższej wartości
Cetus Armour Suit (L)
CATEGORY 6 - Korwil and Teladon
Nagrody główne - 3 osoby z największą ilością globali
(1) Herman LAW-505 Smuggler (UL)
(2) Herman LAW-404 Smuggler (UL)
(3) Gyro FAP-30 Smuggler (UL)
Nagroda dodatkowa - pojedyńczy global o najwyższej wartości
Pegasus Armour Suit (L)
Zasady
Event będzie trwać 6 tygodni od 3 września (0000) i zakończy się 16 października (2400) czasu MA.
"Global" to każdy loot o wartości powyżej 50 PED, wliczając w to HOF (Hall of Fame) i ATH (All Time High).
Do śledzenia wyników i wybierania zwycięzców zostanie użyty EntropiaTracker. Arkadia Studios będzie miało uruchomiony Entropia Tracker na 3 komputerach, aby zagwarantować, że wszystkie globale zostaną zarejestrowane. Zachęcamy każdego do używania EntropiaTracker, aby pomóc w zapewnieniu dokładności danych. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, że global nie został zarejestrowany, proszę o kontakt ze Starfinder oraz przesłanie mu ważnego screenshot'a glabal'a.
Koloniści mogą startować w dowolnej ilości kategorii, jednak każdy kolonista może zdobyć tylko jedną nagrodę główną tj. przedmioty Smuggler.
Każdy kolonista może wygrać kilka nagród dodatkowych.
Jest możliwe, aby jeden kolonista wygrał jedną nagrodę główną i trzy nagrody dodatkowe.
Jeśli kolonista zakwalifikuje się na więcej niż jedną nagrodę główną, założone zostanie, że wygrał w najwyższej kategorii, pozostawiając nagrody z niższych kategorii dla pozostałych kolonistów.
Każda kategoria posiada zestaw 2 zwierząt. Global na którymkolwiek z nich zapewni punkt. Możesz wybrać oba moby bądź skoncentrować się na jednym z nich.
W przypadku remisu, pierwszy gracz, który otrzymał punkty w kategorii zdobywa nagrodę, kolejny dostanie następną nagrodę, jeśli będzie dostępna. Na przykład, dwoje graczy otrzyma 20 globali w swojej kategorii, jest to największy wynik, więc wydaje się, że otrzymano remis o 1 miejsce. Gracz, który jako pierwszy otrzymał 20 punktów, otrzymuje pierwszą nagrodę, drugi gracz otrzymuje 2gą nagrodę.
Ostateczną decyzję w kwestii zwycięzców podejmie Arkadia Studios.
3 nagrody główne dla każdej kategorii, będą gotowe do odebrania u Cyrusa zaraz po zakończeniu eventu. Nagrody dodatkowe zostaną rozdane tydzień później, po potwierdzeniu płci avatarów.
Arkadia Studios zdecydowanie przeciwstawia się oszustwom. Ktokolwiek zostanie przyłapany na oszustwie bądź próbie oszustwa dostanie dożywotniego bana na forum i w grze.
Źródło
Staty przedmiotów


News