zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Nowy wygląd awatarów...

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 22 Sty 2013 13:39

Witamy
Nowe Awatary Entropia Universe już są!

MindArk, twórca platformy Entropia Universe, ma zaszczyt ogłosić nowy system Awatarów dostępny dla wszystkich nowych i dotychczasowych uczestników na Planet Calypso i innych planetach w Entropia Universe.

Nowe awatary wnoszą więcej realizmu i życia do działań w świecie EU, dają więcej bardziej zabawny i przyjemności przy poznawaniu Entropia Universe. Dodano mnóstwo szczegółów graficznych i faktur, nowy system włosów, usprawniona animacja i sposób poruszania się poprawił wygląd ubrań i zbroi dając awatarom nowe sposoby wyrażania i odzwierciedlania gracza. Dodano nowe cechy pozwalające również na tworzenie: tatuaży, blizn i makijaży. Mniej ograniczeń i więcej zabawy!

Definiowanie nowego awatara odbywa się znacznie płynniej w nowym, intuicyjnym i bardziej dokładnym interfejsie. Interfejs może używać gotowych stylów wyglądu do szybkiego wejścia gry lub pozwala na precyzyjne dostrojenie wielu drobnych szczegółów swojego awatara przed wejściem do Entropia Universe.

Ulepszenia te nie tylko wyglądają lepiej na ekranie, są również bardziej zoptymalizowane dla poprawy wydajności.

Jeśli jesteś już obywatelem Planet Calypso, masz możliwość przerobienia wyglądu swojego awatara za darmo, po kolejnym logowaniu. Nowe konta będą automatycznie korzystać z nowego systemu ich tworzenia awatarów.

Źródło: http://www.planetcalypso.com/news/pages ... /?ccode=efpl
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 686
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Wysłany: 22 Sty 2013 16:37

Zaczyna się ;)
Więc pewnie niedługo będzie większość zmian dotyczyła tylko posiadaczy CLD a to oznacza, że "nieposiadacze" będą jakby w "archiwum EU" tym samym głosując albo swoją ignorancją do CLD wyrażając chęć odwiedzenia Calypso tak jak teraz czasami chce się odwiedzić stary spróchniały świat StarCrafta :)

pozdro

PS O k... jestem WEAK czyli mam jakieś 800HP z regenem 12%... Hmmmm trza szybko popostować dodając sobie na... zaraz zaraz... starszy nadszyszkownik to z Kigsajzu... hehe... ech... stażeść.
Okta
Watcher

Dołączenie: 11 Lip 2009 15:41
Miejscowość: Głowno
Punkty: 76
Nazwa Avatara: Arko Okta Kot
Society: PLR, Bzz, OutPL, K$

Wysłany: 28 Cze 2013 13:01

PS O k... jestem WEAK czyli mam jakieś 800HP z regenem 12%... Hmmmm trza szybko popostować dodając sobie na... zaraz zaraz... starszy nadszyszkownik to z Kigsajzu... hehe... ech... stażeść.

waseem
reube123
Weak

Dołączenie: 28 Cze 2013 12:53
Punkty: 2
Nazwa Avatara: dr6yet
Society: 12345

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)