zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Nowy system misji - uwaga

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 10 Paź 2019 11:09

Po wprowadzeniu kodeksu muszę przypomnieć pewną ważną informację z
2019-07-20.

Wprowadzenie nowego systemu misji.
Jest to całkowicie nowy system, który zastąpi obecny system, postępów w istniejących misjach niestety nie można przenieść na nowy system. Dlatego korzystamy z okazji, aby powiadomić wszystkich uczestników o nadchodzących zmianach z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, aby mieli czas na ukończenie wszelkich aktywnych misji.

Nastąpi również okres karencji, w którym zarówno nowy, jak i stary system będą działać w tandemie, podczas którego zabijanie kwalifikujących się stworzeń spowoduje postęp zarówno w starej, jak i nowej wersji misji. Ten okres karencji wydłuży się o około rok od wdrożenia nowego systemu misji.

Przykład
Masz aktywną bieżącą misję „Iron Atrox IV”. Po wdrożeniu nowego systemu misji za każde zabicie kwalifikującego się stwora Atrox otrzymasz postępy w nowej misji Atrox, a także w starszej misji „Iron Atrox IV”. Jeśli spełnisz wymagania misji Iron Atrox IV w okresie karencji, otrzymasz zwykłą nagrodę, ale nie będziesz mógł rozpocząć starszej misji Iron Atrox V. Rozpoczniesz jedynie kolejny etap (nowego systemu) misji Atrox Hunting Challenge.


Po upływie rocznego okresu karencji wszystkie misje ze starego systemu zostaną wyłączone dla wszystkich uczestników. Postęp nie będzie już możliwy dla przestarzałych misji, a niedokończone misje nie zapewnią żadnych nagród.

Podobny okres karencji wynosi jeden rok od wdrożenia nowego systemu misji dla Planet Partnerskich. Więcej informacji i szczegółowe daty zostaną podane w miarę zbliżania się wdrożenia.

Źródło (pełen tekst): https://www.entropiauniverse.com/bullet ... System.xml?
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 338
Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 690
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron