zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Zapowiedziano nową planetę - Planet Arkadia

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 07 Lis 2010 19:05

Thank you for kind words Cyrus. I enjoy working with you and so far, in my opinion at least, we are both doing quite well providing forum users with Arkadia related materials. :mrgreen:

And info for our dear users: this is POLISH forum, therefore I ask you to use POLISH. Of course if you provide English version of your posts it really appreciated. Don't worry that Cyrus will leave your question unanswered if you use Polish, he can make do pretty well with translator. So again, please use Polish, English version is optional. Do not discourage people who can not use English from taking part in our conversation.

---

Dziękuję za miłe słowa Cyrus. Podoba mi się współpraca z Tobą i jak do tej pory, przynajmniej moim zdaniem, obaj dajemy sobie radę całkiem nieźle, dostarczając użytkownikom forum materiały związane z Arkadią. :mrgreen:

I informacja dla naszych drogich użytkowników: to jest POLSKIE forum, w związku z tym proszę o używanie języka POLSKIEGO. Oczywiście, jeśli możecie dopisać angielską wersję waszych wypowiedzi, będę wdzięczny. Nie martwcie się, że Cyrus nie odpowie na wasze pytania jeśli zadacie je po polsku, Cyrus daje sobie całkiem dobrze radę z pomocą translatora. Więc ponownie, proszę o używanie języka polskiego, angielska wersja wypowiedzi jest opcjonalna. Nie zniechęcajcie osób które nie potrafią języka angielskiego do udziału w rozmowie.
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 09 Lis 2010 08:51

Hey Guys!

The 4th installment of Chapter One,
To Risk The World, is out. :) Do read it when you've got the time.

Cheers,
Cyrus

Cyrus Chen
Watcher

Dołączenie: 04 Lis 2010 09:42
Punkty: 46

Wysłany: 11 Lis 2010 02:17

Polska wersja drugiej części historii Arkadii dostępna tutaj.
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 14 Lis 2010 07:58

The fifth instalment of Chapter One is out! So far we have met Commodore Toan Harvir, Professor Milton Lee and Doctor Sundari Zhen, and witnessed their early involvement in the discovery of The Signal - Harvir from Space Station Vigilant, Lee from his laboratory as he translated parts of The Signal, and Zhen from her research module in the desert. Now we see what happens next in Converging Paths. Enjoy! :D

Cyrus Chen
Watcher

Wysłany: 28 Lis 2010 15:46

Hey guys,

Chapter 1.6 and 1.7 of the Arkadian Frontline News is out. The excitement builds as the Liberation Fleet approaches the source of the mysterious Signal.

Do check it out if time permits. :)

Cyrus Chen
Watcher

Wysłany: 18 Gru 2010 21:18

VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 18 Gru 2010 23:12

widzialem juz na fb ale nie video :D jaka piekna bron!!!!!!!!!!! chce to miec (pewnie zrobia z tego cos jak opalo i beda dalsze wersje (silniejsze))
na fb pojawialy sie komentaze z blaganiem o nie Lkowosc tej broni :D arkadia team powiedzial ze to bedzie cos pol na pol troche l i nie dla kazdego cos po rowno :)

ALL CAN BE DONE, BUT HOPE FOR THE FIRST.

Account Created 2008-03-23
MACIEKmyx
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Sty 2010 16:01
Punkty: 1986
Nazwa Avatara: Maciej MYX Soldier
Society: www.EntropiaForum.pl

Wysłany: 20 Gru 2010 07:30

Hej!

Tutaj jest rozdział 1.8 Arkadian Frontline News.

Rozpoczął się 2 rozdział fabuły:

2.1 Arkadia Rising
2.2 The Hunted

Mamy również noe video. Zobaczcie Herman ARK - 10 w 3D:

Herman ARK-10 Assault Rifle

Mam nadzieję, że filmik się podobał. W ciągu najbliższych tygodni pojai się więcej filmów, więc pamiętajcie aby zasubskrybować nasz kanał youtube. :)

Pozdraiam,
Cyrus

---

Hey guys!

Here's Chapter 1.8 of the Arkadian Frontline News.

Chapter 2 of backstory begins:

2.1 Arkadia Rising
2.2 The Hunted

We also have a new video up. Check out the Herman ARK - 10 in 3D:

Herman ARK-10 Assault Rifle

Hope you guys enjoy the videos. There'll be more videos being put up in the coming weeks, so do remember to subscribe to our youtube channel. :)

Cheers,
Cyrus

Cyrus Chen
Watcher

Wysłany: 03 Sty 2011 08:01

Mam nadzieję, że mieliście fantastyczne święta.

Rozdział 2.3 i 2.4 historii są już dostępne. VanBuren zakończył tłumaczenie pierwszego rozdziału. Świetna robota!

Oto link dofilmiku z HERMAN ASI 10,opisującego HERMAN ASI SERIES. Obejrzyjcie do końca. Mam nadzieję, że się wam spodoba.

Pozdrawiam

Cyrus
---

Hope you guys had a fantastic holiday season.

Chapter 2.3 Before The Dawn and 2.4 Progress In Ruins of the backstory is out. Vanburen has completed translating Chapter 1 of the story. Great work Van! Thanks for your efforts.

Here's the HERMAN ASI 10 video, featuring the HERMAN ASI SERIES. Do stay tuned to the last few seconds. Hope you guys enjoy it.

Cheers,
Cyrus

Cyrus Chen
Watcher

Wysłany: 03 Sty 2011 12:57

Jak mowilem: arkadia wchodzi do EU ja wchodze na nia tak mnie ciekawi ta planeta i i no nie wiem moze tak moja opinia o niej na dzis 10/10 czyli emigracja z calypso!! :D

ALL CAN BE DONE, BUT HOPE FOR THE FIRST.

Account Created 2008-03-23
MACIEKmyx
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Sty 2010 16:01
Punkty: 1986
Nazwa Avatara: Maciej MYX Soldier
Society: www.EntropiaForum.pl

PoprzedniaNastępna

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)