zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Zapowiedziano nową planetę - Planet Arkadia

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 04 Lis 2010 16:30

Nice,
this planet looking good :)
Gl with it, and i wish u to have many many players on :)
Greetings

ALL CAN BE DONE, BUT HOPE FOR THE FIRST.

Account Created 2008-03-23
MACIEKmyx
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Sty 2010 16:01
Punkty: 1986
Nazwa Avatara: Maciej MYX Soldier
Society: www.EntropiaForum.pl

Wysłany: 05 Lis 2010 01:46

Swoją drogą, trzeba przyznać, że nikt z MA/FPC/NDS wcześniej się na nasze forum nie pofatygował. Już mają u mnie plusa za dobre PR.
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 05 Lis 2010 03:08

nie tylko u Ciebie :)

Pies jest jedyną istotą, która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.
Image
Dis
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lip 2009 21:16
Miejscowość: B-Stok/Wawa
Punkty: 1510
Nazwa Avatara: Dis Varginna Venus
Society: EF.pl
Nr GG: 8385314

Wysłany: 05 Lis 2010 19:56

Przetłumaczone najważniejsze informacje. Zapraszam do dyskusji.

Więcej materiałów z Planet Arkadia ukaże się w wersji Polskiej już wkrótce!
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 05 Lis 2010 20:21

hmz.. jak dla mnie nie powinienneś edytować tego posta. Tylko wstawić gdzieś w topicu link do tłumaczenia, które byłoby osobnym tematem. Jakoś tak trochę to nieładnie.

Image
Dis
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 05 Lis 2010 20:22

Wszystko jest ładnie i za zgodą pana Cyrusa Chen. :D
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 05 Lis 2010 21:02

Dis napisał(a):hmz.. jak dla mnie nie powinienneś edytować tego posta. Tylko wstawić gdzieś w topicu link do tłumaczenia, które byłoby osobnym tematem. Jakoś tak trochę to nieładnie.

Tłumaczenie jest jak najbardziej za zezwoleniem autora, a oryginalną treść tuż pod, więc jeżeli o mnie chodzi to rewelacja, przejrzyściej być nie może :)

Image
GandalfSzary
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Maj 2009 23:54
Punkty: 1698
Nazwa Avatara: Gandalf GandalfSzary Szary
Nr GG: 380195

Wysłany: 05 Lis 2010 23:16

a to chyba, że za zapytaniem autora :) to zasadniczo zmienia postać rzeczy :)

Image
Dis
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 07 Lis 2010 16:07

Dis napisał(a):Powodzenia przy produkcji, mamy nadzieję, że będziecie lepsi niż ROCKtropia która nie ma żadnej fabuły. Naprawdę podoba mi się to, że przygtowujecie tło fabularne przed startem :) . I jeszcze jedna sprawa, zastanówcie się nad ceną biletu z Calypso do Arkadii, 80 PED za podróż w obie strony stanowi prawdziwą barierę dla większości słabszych i średniej klasy graczy. Mogę się założyć, że co najmniej 50% mieszkańców Calypso nigdy nie widziało innej planety.

Hej DIS, niestety, nie my ustalamy cenę, jaką płacisz za międzygalaktyczną podróż i cena biletów będzie taka sama dla wszystkich producentów planet.

Semaj napisał(a):Tak, zgadzam się z DIS, cena jest barierą która sprawia, że gracze nie podróżują na ROCKtropię. Byłem tam już dwa razy i prawdopodobnie nie znajdę się tam ponownie, dopóki nie będzie sprzedających i kupujących, moim zdaniem to połowa sukcesu.

Dzięki za sugestię Semaj. Mamy już pewne plany w tej kwestii, jednak nie możemy ujawnić co i jak będziemy robić, ale będzie zapewniona równowaga pomiędzy popytem a dostawami towarów i usług w Planet Arkadia, po to aby zapewnić szybki start ekonomii jak już wystartujemy. 8-)

Jahan napisał(a):
Życze Wam jak najlepiej
Muszę przyznać, że pomysł jest bardzo imponujący, kocham grafikę.
Właściwie, chodzi mi o to, że grafika to nie wyczystko gdy mówimy o systemach bazujących na prawdziwym pieniądzu.
Jestem pewien, że dam Waszej planecie szansę.

Zgadza się Jahan, poza zespołem odpowiedzialnym za produkcję/rozwój mamy również zespół do prowadzenia burzy mózgów w poszukiwaniu pomysłów i rozwiązań problemów. Jesteśmy realistami w kwestii roli, jaką odgrywa grafika. W grze potrzebujemy też konkretnych, jak i interesujących treści i misji, aby móc przyciągnąć więcej graczy z głównego nurtu gier MMO.

MACIEKmyx napisał(a): Nieźle, ta planeta dobrze wygląda :)
Powodzenia i życze Wam wielu graczy
Pozdrawiam

Dzięki. Też na to liczymy! :lol:

VanBuren napisał(a):Wszystko jest ładnie i za zgodą pana Cyrusa Chen. :D

To prawda. Jestem w kontakcie z VanBurenem który zapoczątkował tłumaczenie moich komentarzy oraz wiadomości i historii Planet Arkadia. Mam nadzieję na bliższą współpracę z Tobą VanBuren! Świetna robota z tłumaczeniem pierwszego rozdziału opowiadania. Dziękuję Ci w imieniu zespołu Arkadii. :D

Pozdrawiam,
Cyrus

Tłumaczenie: VB
---

Dis napisał(a):Good luck with the developement, we do hope it will end up much better than Rocktropia that has absolutely no history involved in. I would really enjoy something with it's background prepared before launch :) . And one more thing think over the price for the ticket to travel from Calypso to Arkadia it's a real barrier for most low/mid level players to pay 80 ped for two way trip to Rocktropia and i can bet at least 50% of Calypso inhabitants never even saw the second planet ingame.

Hey DIS, unfortunately, the price to pay for inter-galactic travel is not set by us and the price for the ticket will be the same for all planet partners.

Semaj napisał(a):yep i agree with DIS price its one of the barrier why players dont go to rocktropia i was there 2 times and probably i dont go there another time if they dont have some buyers and sellers . You should think about some malls or some think like that also on your planet and make some moves to bring there buyers and sellers this is half of success in my think .

Thanks Semaj for the suggestion. We have already made plans for these and although I can't reveal what and how we are going to do it, but there would be a balance between the supply and demand for goods and services in Planet Arkadia to kick start the economy when we launch. 8-)

Jahan napisał(a):I wish you all the best with your project.
I have to say that the concept is very impressive I love the graphic.
The bottom line is how the system will be balanced because graphic is not everything when it comes to real cash based systems.
I’m sure I will give it a try.

Cheers.

Yeap Jahan, besides the production/development team, we also have the think-tank team to brainstorm for ideas and solutions. We are realistic about the fact that graphics can only play that much a part. We also need substantial as well as interesting content and missions in the game to lure more mainstream mmo players to play in Planet Arkadia/EU.

MACIEKmyx napisał(a):Nice,
this planet looking good :)
Gl with it, and i wish u to have many many players on :)
Greetings

Thanks mate. We hope so too! :lol:

VanBuren napisał(a):Wszystko jest ładnie i za zgodą pana Cyrusa Chen. :D

Its true. I have been in contact with VanBuren who has initiated in translating my comments as well as Planet Arkadia's news and stories. Looking to work closely with you, VanBuren! Great work on the first chapter of the story. I thank you on behalf on the Arkadian Team. :D

Cheers,
Cyrus

Cyrus Chen
Watcher

Dołączenie: 04 Lis 2010 09:42
Punkty: 46

Wysłany: 07 Lis 2010 16:22

Cyrus Chen napisał(a):
Hey DIS, unfortunately, the price to pay for inter-galactic travel is not set by us and the price for the ticket will be the same for all planet partners.

Buuuu,to nie sprawiedliwe, bilet na planetę jest najważniejszy planeta może być super, wyśmienita,ale ja gracz, nie mogę się tam wybrać bo nie mam ped na bilet!!! to straszne mieć jakiś pomysł do zrealizowania na innej planecie, ale nie móc tam się wybrać i zrealizować jakiś biznes bo nie stać nas na bilet!!
Ale miejmy nadzieję MA ma wkrótce przywrócić statki kosmiczne i tedy ceny spadną :)

Miłej zabawy w tworzeniu i dopracowywaniu planety 8-)
Ostatnio edytowany przez MACIEKmyx, 07 Lis 2010 20:12, edytowano w sumie 1 raz

ALL CAN BE DONE, BUT HOPE FOR THE FIRST.

Account Created 2008-03-23
MACIEKmyx
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Sty 2010 16:01
Punkty: 1986
Nazwa Avatara: Maciej MYX Soldier

PoprzedniaNastępna

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)