zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

MindArk odkupuje Calypso Land Deeds

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 31 Paź 2012 10:42

Witam. No to ja dodam , ze zgadzam sie w 100% z slowami Semaja. Mam juz dosyc czytania tych bzdur i utyskiwania XII i to na dwoch forach rownoczesnie.
I to tyle w tym temacie.
Max Kovalsky
Watcher

Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lis 2011 09:47
Miejscowość: Warszawa
Punkty: 40
Nazwa Avatara: MAX Max Kovalsky
Society: www.EntropiaForum.pl

Wysłany: 31 Paź 2012 11:07

Ja nie zauważyłem różnicy w zwrotach na crafcie przed erą CLD i po erze CLD. Tak jak było tak jest dalej (z tą różnicą, że maszyna inaczej wygląda).

Image
GandalfSzary
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Maj 2009 23:54
Punkty: 1698
Nazwa Avatara: Gandalf GandalfSzary Szary
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 380195

Wysłany: 31 Paź 2012 11:59

GandalfSzary napisał(a):Ja nie zauważyłem różnicy w zwrotach na crafcie przed erą CLD i po erze CLD. Tak jak było tak jest dalej (z tą różnicą, że maszyna inaczej wygląda).

czyli przed czy po masz taki sam lipny zwrot? Czy tak samo dobry? :)
XII
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Cze 2010 13:02
Punkty: 282

Wysłany: 31 Paź 2012 13:24

Nie mam zdania na temat korelacji cld <-> loot, ale jesli ktos ma takowe, to wlasnie forum jest miejsce do wyrazania takich opinii. A to czy ktos chce to czytac, czy nie - to juz jego indywidualna sprawa. O ile kultura wypowiedzi miesci sie w granicach "normy", nie mozna zakazac nikomu wypowiadania sie na forum.

Kto nie chce, niech nie czyta - nie ma co naskakiwac na mutaka tylko przez to ze wyraza swoje opinie na publicznym forum...

co do tematu, osobiscie odczulem gorsze zwroty po ostatnim VU, era pojawienia sie CLD nie zawahala moich zwrotow...

Turek
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Maj 2009 09:16
Punkty: 746
Nazwa Avatara: Zlotko
Society: BlackAngels HQ
Nr GG: 131166

Poprzednia

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)