zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

MA ocknęło się z letniego letargu...

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 31 Sie 2013 18:43

Witajcie mieszkańcy Entropii !

Mamy nadzieję, że wszyscy mieli przyjemne i relaksujące lato . Mimo pięknej pogody w europie, w zaciszu biur MindArku wykonano naprawdę sporo pracy.

W tym artykule chcemy przedstawić zarys szybkiej aktualizacji nad którą pracuje zespół MindArku, oraz planu działań na najbliższy okres

Aktualizacja do wersji 14,3:
Następna aktualizacja planowana jest na początku września i będzie zawierała sporo uaktualnień i poprawek (więcej informacji poniżej). Chociaż ta aktualizacja nie zawiera żadnych nowych systemów lub funkcji, będzie zawierała wiele usprawnień i poprawek w istniejących systemach. Dużo często zgłaszanych problemów zostało poprawionych w tej aktualizacji, w tym:

Naprawiono problem drżenia kamery i ograniczeń ruchu po ożywieniu awatara w terminalu odradzania.
Postępy ucznia zostaną zaktualizowane poprawnie gdy uczeń rezygnuje z mentora i rozpoczyna naukę z nowym.
Lista przyjaciół aktualizuje się teraz poprawnie podczas dodawania lub usuwania znajomych, bez konieczności powtórnego logowania.
Wiele kwestii dot. pojazdów i statków kosmicznych zostało poprawionych.
Wiele problemów odzieżowych i związanych z wyglądem awatarów zostało poprawionych.
Koszt elementów potrzebnych do usprawniania (tierowania) przedmiotów posiadających takie cechy jak czas chłodzenia czy ładowania (głównie chipy MindForce) został skorygowany w celu dostosowania i zrównoważenia z innymi rodzajami przedmiotów, takich jak broń i narzędzia .
Dziesiątki innych problemów zostało poprawionych a wiele błędów usunięto.

Jak zwykle pełna lista stałych zagadnień ujętych w aktualizacji zostanie opublikowana w szczegółach aktualizacji w dniu wydania.

Aktualizacja planet partnerskich
Zaplanowano ją na początek października, następne wydanie przyniesie wiele nowych, ciekawych treści ulubionej planety Entropia Universe !

Rozbudowa infrastruktury
W ostatnich kilku wydaniach platformy w tym roku uaktualnieniu poddano pierwsze ważne elementy infrastruktury Entropia Universe. Wiele z tego zostało niezauważone gdyż nie miało większego natychmiastowego zauważalnego wpływu na doświadczenia użytkownika końcowego . W lecie zespół MindArk pracuje nad budową i testowaniem kolejnych etapów projektu modernizacji infrastruktury oprogramowania i sprzętu. Te ulepszenia zostaną wprowadzone w Entropia Universe w nadchodzącym wydaniu platformy, a końcowe etapy będą wdrażane w kolejnych wydaniach jesienią i wczesną zimą.

Korzyści wynikających z tego większego uaktualnienia infrastruktury jest wiele, w tym:

Większa pojemność serwera (więcej graczy dostępnych online) .
Poprawiona stabilność serwera i ułatwienie jego rozszerzenia wraz ze wzrostem populacji Entropia Universe.
Częstsze aktualizacje wersji .
Możliwość szybkiego wdrażania małych poprawek.
Znacznie krótszy czas potrzebny dla aktualizacji serwerów.

Ponadto,nowa infrastruktura pozwoli naszym programistom i partnerom spędzić znacznie więcej czasu pracy przy tworzeniu nowych funkcji, systemów, treści i poprawy istniejących systemów, a nie na formowaniu i dostarczanie aktualizacji.

W skrócie, oznacza to dla Entropian jest częstsze, bogate w funkcje i stabilne aktualizacje Entropia Universe z mniejszą ilością przestojów i szybszym wdrażaniem istotnych poprawek.

Dziękujemy za cierpliwość i poświęcenie dla Entropia Universe w ciągu ostatnich kilku miesięcy w trakcie procesu modernizacji infrastruktury, cieszymy się już u kresu podróży, dzięki czemu można liczyć się znacznie ulepszony proces aktualizacji wersji w przyszłości.

Źródło: http://www.entropiauniverse.com/bulleti ... tes--6.xml
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 336
Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 686
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron