zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Entropia Universe udostępnia aplikację na platformę Android

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 09 Gru 2012 16:10

Entropia Universe udostępnia aplikację na platformę Android

MindArk z przyjemnością informuje o udostępnieniu w sklepie Google Play programu Virtual Tycoon, pierwszej mobilnej aplikacji Entropia Universe.

Virtual Tycoon daje graczom pełen dostęp do systemów konstrukcji, aukcji, schowka, rozliczeń, skilli i profesji awatara oraz informacji Hall of Fame. Jedną z najbardziej ekscytujących funkcji programu jest możliwość produkcji i sprzedaży przedmiotów z urządzenia z systemem Android. z pełnym dostępem do schowka i szczegółowymi informacjami na temat zawartych nim przedmiotów, koloniści zawsze wiedzą co chcą sprzedać i czego potrzebują. Ten fascynujący przegląd zawiera wszystkie blueprinty, posiada nawet przydatną funkcję sortowania, umożliwiającą graczom znalezienie najbardziej odpowiednich blueprintów.

"Żyjemy w świecie, gdzie wszyscy wszędzie są w ruchu i zawsze mają przy sobie urządzenia mobilne", powiedział David Simmonds, CEO MindArk. "Skoro Entropia Universe działa bez przerwy, gracze potrzebują ciągłego dostępu do swoich postaci i konta, zawsze i wszędzie. Krótko mówiąc, jest to pierwszy krok w uczynieniu Entropia Universe dostępną z dala od komputera".

By pobrać Virtual Tycoon, odwiedź sklep z aplikacjami Google Play za pomocą swojego urządzenia z Androidem. Aplikacja dostępna jest pod adresem https://play.google.com/store/apps/deta ... tualtycoon

Wkrótce zostanie udostępniona wersja dla Apple iOS!

Źródło
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 18 Gru 2012 19:30

sciagal juz ktos tego appa? czy nie zamula telefonu?
app ma pelny dostep do polaczeni sieciowych, zapobiega przechodzeniu w tryb uspienia (to rozumiem) i ma dostep do funkcji telefonicznych (po co MA takie info?)
kazio79
Watcher

Dołączenie: 08 Wrz 2011 11:36
Punkty: 76
Nazwa Avatara: PL
Society: Poltropia

Wysłany: 18 Gru 2012 20:11

Ściągałem, wygląda na to, ze na Androidach 2.3 nie działa poprawnie (problem z czcionkami).
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 18 Gru 2012 21:50

Ściągnąłem, ale do zalogowania i tak potrzebuję czytnika oraz karty, więc, jak dla mnie to mało poręczne / mobilne.
Edward James Corbett
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2012 18:27
Punkty: 232
Nazwa Avatara: Edward James Corbett

Wysłany: 19 Gru 2012 13:06

...a czytaliście przed instalacją do jakich informacji zawartych w telefonie/tablecie apka będzie miała dostęp i co z tymi informacjami będzie mogła zrobić?? Instalując apkę zgadzacie się na to... Ja zrezygnowałem, a w sumie nie spodobał mi się tylko jeden wpis w uprawnieniach apki... tylko, aż - jak kto woli ;)
XII
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Cze 2010 13:02
Punkty: 282

Wysłany: 28 Gru 2012 17:37

Dupiata aplikacja przecież każdy ma przypisany tel. do konta a w terenie trzeba kod z karty wpisać na huj ???

Your account was create at 2006-03-22.

Image

Image
sexy69
Watcher

Dołączenie: 14 Maj 2009 19:58
Miejscowość: Lędziny
Punkty: 56
Nazwa Avatara: sexowna69 sexi69 sexy69
Society: Way Of Life
Nr GG: 7697205

Wysłany: 28 Gru 2012 19:08

Na wypadek kradzieży telefonu? Numer telefonu można łatwo zespoofować.
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 29 Gru 2012 13:13

Ja ściągnąłem zainstalowałem, ba zalogowałem się. Jedyna funkcjonalność, która mi się podoba to push notification o aukcjach. Niestety na Androidzie to nie działa (przynajmniej u mnie), tak więc poczekam na wersje pisaną pod iphona.

Image
GandalfSzary
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Maj 2009 23:54
Punkty: 1698
Nazwa Avatara: Gandalf GandalfSzary Szary
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 380195

Wysłany: 22 Lut 2013 18:38

U mnie na Androidzie powiadomienia działają bez problemu, może to kwestia wersji?
Edward James Corbett
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2012 18:27
Punkty: 232
Nazwa Avatara: Edward James Corbett

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)