zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Entropia kończy dziesięć lat!

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 31 Sty 2013 20:11

Entropia kończy dziesięć lat!

MindArk z dumą ogłasza, że Entropia skończyła 10 lat!!

Dnia 30 stycznia 2003 oficjalnie wystartował Project Entropia. Wydanie to, znane jest również jako PE Gold, zaznaczyło początek długiej i obfitującej w wydarzenia ewolucji, która rozszerzyła grę, do tego, czym obecnie jest Entropia Universe.

Świętując ten przełomowy moment, MindArk i partnerzy przygotowali różne wydarzenia ze specjalnymi przedmiotami TEN (Tenth Entropian New year) w loocie i jako nagrody.

Na początek, każda z planet będzie gospodarzem swoich własnych obchodów 10 rocznicy, nagrody zostaną zapewnione przez MindArk. Wśród nagród są dwa komplety ekstremalnie wytrzymałego pancerza Chronicle TEN Edition (1 męski i 1 damski), wraz z dwoma kompletami Paladin TEN Edition, kilka nowych platów TEN Edition i ogniste chipy Arsonistic TEN Edition.

Wydarzenia na poszczególnych planetach oraz inne eventy będą kontynuowane przez kilka najbliższych miesięcy. Każda planeta wprowadzi również specjalne wersje TEN jednej ze swoich broni, zostaną one wprowadzone w aktualizacji od partnerów zaplanowanej na koniec lutego.

W przyszłym tygodniu MindArk zapowie aukcję dużej nieruchomości, z nietypowym modelem działki. Wszystko, co możemy zdradzić na chwilę obecną, to że będzie zawierać nieznane poprzednio obce formy życia...

Ostatecznie, jak niektórzy z was już zauważyli, MindArk rozpoczął świętowanie poprawiając loot, globale i HoFy! Nikt nie może być pewien, kiedy skończy się to szaleństwo, zapewnijcie sobie udział w "Modified Loots"!

Źródło
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 01 Lut 2013 09:18

VanBuren napisał(a): Ostatecznie, jak niektórzy z was już zauważyli, MindArk rozpoczął świętowanie poprawiając loot, globale i HoFy! Nikt nie może być pewien, kiedy skończy się to szaleństwo, zapewnijcie sobie udział w "Modified Loots"!

Co z tego, że zauważyłem skoro każdy mój wypad na hunta kończy się wynikiem 30-40% zwrotu... masakra, MA mówi mi tym wypie....j cieciu już cie nie potrzebujemy.
XII
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Cze 2010 13:02
Punkty: 282

Wysłany: 01 Lut 2013 11:16

a ja nie mam źle - raz 80%, raz 120% - i tak się kreci.
Zmień moba Mutak może?

"Nadzieja jest jak marchew, którą zawieszono koniowi ,żeby zmusić go do cięższej harówki".
Raistlin Majere "Dragonlance"
Ariakan
Site Admin

Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Maj 2009 18:43
Miejscowość: Warszawa
Punkty: 1030
Nazwa Avatara: Tomek Strix Strix
Society: Task Force
Nr GG: 3873087

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)