zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Biuletyn - MinDark 2015

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 02 Mar 2015 13:04

BIULETYN
Najnowsze wieści:
Stan wszechświata EU 2015

Witajcie Entropianie,

Po pierwsze, wszyscy tutaj w MindArk chcieliby podziękować wam za udział i wsparcie Entropia Universe w całym ubiegłym roku. Nasze plany na 2015, przedstawione poniżej, zostały stworzone z myślą o zapewnieniu coraz bardziej ekscytującej i satysfakcjonującej ekonomiczne rozrywki. Ale najpierw chciałbym krótko niektóre niektórych ulepszeń Entropia Universe, które wprowadzone zostały w roku 2014.


2014 Główne punkty:
Udoskonalenie interfejsu społecznego
Na początku roku interfejsy rozmów i wiadomości zostały całkowicie przeprojektowane, aby poprawić komunikację i położyć nacisk na zwiększenie interakcji społecznych między uczestnikami. Nowe funkcje to: wiadomości offline, niestandardowe kanały czat, profile awatara, i wiele innych. Kolejne aktualizacje rozbudowywały interfejs i wzbogacały go o dodatkowe funkcje.

Infrastruktura i wydajność
Stale doskonalono infrastrukturę platformy Entropia Universe, w tym sprzętu i aktualizacji oprogramowania oraz ulepszono narzędzia programistyczne. Z końcem roku 2014 i na początku tego roku, nasz zespół przeprowadził kilka testów warunków skrajnych w celu poznania charakterystyk działalności i określenia obszarów wymagających poprawy. Z testów tych uzyskano cenne dane, które pomogą poprawić grę i wydajność serwera w 2015 roku.

Nowe doświadczenie
Ciągłe doskonalenie jakości gry było realizowane z każdą aktualizacją wydaną w roku 2014. Działania te będą nadal priorytetem w roku 2015. Celem jest zmaksymalizowanie wysiłków marketingowych MindArk i planet partnerskich.

Sklep internetowy
MindArk stworzył sklep internetowy dostępny na EntropiaUniverse.com gdzie uczestnicy mają możliwość zakupu różnych przedmiotów i materiałów, w tym specjalnych pakietów startowych idealnie zaprojektowanych dla nowych uczestników.

Creature Control System
Nowa funkcja pozwalająca awatarom przyjąć formę różnych stworzeń, była realizowana w formie kapsułek "Creature Control Capsules". System ten jest również dostępny na planetach partnerskich aby pomóc rozbudować fabułę. Kapsułki do dodatkowych stworzeń nadal będą dodawane w przyszłości jako aktualizacje.

Tresura
Długo oczekiwany powrót systemu oswajania został dodany jesienią ubiegłego roku, ma wiele nowych funkcji połączonych z dawną funkcjonalnością. Stajnie, które były również licytowane w 2014 roku wkrótce zaczną świadcztć usługi i ulepszenia dla zwierząt domowych.

Wsparcie
Po zamknięciu biura MindArk w Meksyku w roku 2014, dział wsparcia został przeniesiony z powrotem do centrali w Göteborgu. Ta zmiana doprowadziła do lepszego ogólnego poziomu świadczonego wsparcia dla naszych klientów, krótszego czasu reakcji i znacznie ulepszonej obsługi o czym świadczą rankingi zadowolenia klientów.

PVP - Ulepszenia
W 2014 roku wdrożono kilka usprawnień interakcji PVP , w tym uniemożliwiono funkcjonalność automatycznego namierzania celu w obszarach PVP. Dodatkowe poprawki i ulepszenia są planowane na połowę 2015 roku.

2015 Lista zadań

Tresura
Drugi etap systemu poskramiania realizowany będzie w nadchodzącej aktualizacji.
Zwierzęta zyskają wzmocnienia pasywne, które mogą być odblokowane na różnych poziomach doświadczenia. Stajnia zyska możliwość zaoferowania kilku nowych rodzajów wzmocnienia zwierząt (ograniczonych czasowo). Dodatkowa funkcjonalność zostanie dodana do systemu poskramiania w przeciągu aktualizacji wydawanych w roku 2015, niektóre z nich będą koordynowane z aplikacją Compet.

Aplikacja Compet
Compet znajduje się w fazie projektowania a wydanie przewiduje się na koniec 2015 roku. Stona internetowa Compet rozpocznie działanie w ciągu najbliższych dwóch tygodni i zapewni bieżące aktualizacje i informacje na temat projektu Compet.

Obywatelstwo i system utrzymania
Rozwój tych systemów był niestety opóźniony w 2014 roku ze względu na priorytet rozbudowy infrastruktury, która to zajęła nieco więcej czasu niż przewidywano, a także kilka innych projektów realizowanych w drugiej połowie 2014 i na początku 2015 roku - system utrzymania będzie wdrażany stopniowo, od połowy 2015 roku.

Przestrzeń kosmiczna
W celu poprawy jakości i zawartości przestrzeni, pracujemy nad kilku nowymi funkcjiami i systemami. Nowe funkcje zostaną opracowane i wprowadzane stopniowo w okresie roku 2015 oraz w 2016, pierwsze etapy systemu galaktycznego Transportu prawdopodobnie zostaną włączone w wersję obecnie planowaną na czerwiec i będą oferować misje transportowe. Zyski płynące z transportu galaktycznego, finansowane będą z opłat na aukcji.

Aby stworzyć możliwości bardziej ekscytującej i satysfakcjonującej aktywności PVP w przestrzeni mamy plany udoskonalenia i równoważenia statków kosmicznych i kosmicznego arsenału broni. Pierwsze działania w kierunku PVE są planowane na 3 i 4 kwartał roku 2015.

Nowy doznania dla graczy
Jak to zrobiliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, MindArk oraz partnerzy zamierzają stale polepszać jakość gry dla nowych uczestników, w nadziei na późniejsze zaangażowanie naszych klientów, a tym samym poprawę współczynnika konwersji i retencji oraz maksymalizacji naszych działań marketingowych.

Klient EU
Wysiłki mające na celu odnowienie i modernizację różnych interfejsów użytkownika z klientem Entropia Universe włącznie będą kontynuowane w 2015 roku, celem jest ujednolicenie i usprawnienie wielu istniejących elementów interfejsu użytkownika w i poprawa funkcjonalności oraz estetyki.

Układ partnerski
Prace posuwają się naprzód choć oczekiwana data premiery została zmieniona na rok 2015 z powodu wymogów integracji z innymi planowanymi projektami.

Marketing
MindArk planuje nadal rozwijać i udoskonalać swoje działania marketingowe w 2015 roku w celu zwiększenia liczby nowych uczestników przystępujących do Entropia Universe. Jak wskazano powyżej, nasze działania marketingowe w 2014 były bardzo obiecujące i planujemy stać się jeszcze bardziej agresywni w 2015 roku.

Entropia Platform - Partnerzy z innych firm
Firmy i organizacje z całego świata mają teraz możliwość wykorzystania platformy Entropii do marketingu, promocji, szkoleń i pomocy produkcyjnej.

MindArk jest już w ścisłej współpracy z kilkoma grupami, które planują uruchomienie usług w okresie 2015, korzystając z możliwości, mocy i elastyczność platformy Entropia Universe. Szczegóły jednego z tych projektów zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Bądź na bieżąco!

Planety partnerskie
Planeta Toulan
MindArk dumnie otworzył swą najnowszą planetę na początku zeszłego roku. Chociaż jeszcze w wersji beta, Planet Toulan ma szansę rozwinąć Entropia Universe do wcześniej niewykorzystanego sektora publiczności gier online i dodać do istniejącego ststemu planet unikalny klimat arabski. Pełna wersja Planety Toulan oczekiwana jest w połowie 2015 roku.

Planeta Cyrene
Długo oczekiwane pełne uruchomienie planeyt Cyrene planowane jest na 2015r.

Planeta Arkadia
Planet Arkadia wykonała wspaniałą robotę rozwijając zwą zawartość, marketing i działania zarządcze w 2014 roku i planuje dalsze dokonania w roku 2015.

Rocktropia
Rocktropia będzie kontynuować wysiłki we wdrażaniu popularnych marek w swojej treści, w oparciu o sukcesie z King Konga i innych tematów z Universal Studios.


Mam nadzieję, że wszyscy oczekujemy na nowe ekscytujące aktualizacje, które odbędą się w 2015 roku, a nasze planowane zmiany pomogą Ci cieszyć się Entropią Universe bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. My w MindArk zobowiązujemy się do stałej poprawy treści, jakości i wydajności Entropia Universe w celu zapewnienia Wam tak przyjemnej i ekscytującej wirtualnej a jednocześnie realnej gospodarki pieniężnej jak to tylko możliwe.

Z poważaniem,

Klas Moreau
Prezes MindArk PE AB


Źródło: http://www.entropiauniverse.com/bulleti ... s-2015.xml
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 335
Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 684
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron