zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Aktualizacja Entropia Universe 15.1

Oficjalne informacje MindArk-u
AUTOR

Wysłany: 09 Gru 2014 14:51

Transport galaktyczny
Można już uczestniczyć w aukcjach oferowanych na wszystkich planetach niezależnie od aktualnego położenia awatara. W wypadku wygrania aukcji i gdy przedmiot pochodzi z innej planety, kupujący ma trzy opcje:

Odbiór osobisty - przedmiot wygrany na aukcji zostanie umieszczony w magazynie kupującego na planecie pochodzenia (planety, gdzie aukcja została utworzona). Nabywca musi następnie odbyć podróż na ową planetę i osobiście przejąć dany towar.
Normalny tryb dostawy - przedmioty zdobyte z aukcji zostaną przetransportowane do magazynu kupującego na planecie jego bieżącej lokalizacji po 12 godzinach. Ta opcja będzie obciążona niewielką opłatą transportową liczoną w oparciu o masę elementów do transportu, z minimalną stawką w wysokości 2 PED. Ogłoszenie dostawy pojawi się w centrum wiadomości, gdy elementy zostaną dostarczone.
Dostawa natychmiastowa - przedmioty zdobyte z aukcji zostaną przetransportowane bezpośrednio do inwentarza kupującego w jego bieżącej lokalizacji. Ta opcja będzie obciążona wyższą opłatą niż w trybie normalnym z minimalną opłatą w wysokości 6 PED.

Większość opłat transportowych pobieranych za normalną i błyskawiczną opcję przesyłki odbędzie się ukazywać w specjalnej liście opłaty transportowej. W przyszłej wersji aktualizacji zostaną udostępnione misje transportowe, które mogą być wykonywane przez pilotów statków kosmicznych na zasadzie kolejki, która obejmuje dostępną pulę zleceń opłaty transportowej, umiejętności pilotażowych, ograniczeń czasowych i ładowności statku towarowego.

Ulepszenia aukcji
Zlecenia aukcyjne będą teraz licytować automatycznie oferty bez ceny wykupu i oferty z ceną wykupu wyższą niż maksymalne stawki zlecenia. Automatyczna oferta nastąpi w możliwie najniższej kwocie, a system będzie nadal podnosić stawkę wobec kolejnych konkurencyjnych ofert tak do momentu, do którego pozwoli ustalona cena maksymalna. Oferty z ceną wykupu niższą niż zamówienia będą dopasowane bezpośrednio do ceny wykupu, działa to tak samo jak przed tą aktualizacją.

Przywoływanie zwierząt
Niektóre zwierzęta mogą teraz zostać wezwany na planetach innych niż planety pochodzenia. Panel informacyjny zwierzęcia wskazuje, czy zwierzę może zostać wezwany na obcych planetach. Zwierzęta muszą być co najmniej na poziomie 7 by mogły zostać wezwany na obcej planecie.

Panel zarządzania zwierzęciem (Pet Center Manager)
Jako pierwszy krok we wprowadzaniu stajni, Panel "Pet Center" znajduje się teraz przy każdej ze stajni, które mogą zapewnić wzmocnienie cech zwierząt domowych. Te cechy są takie same, jak umożliwiane poprzez specjalne przedmioty, ale są aktywne tylko, gdy zwierzę jest wezwane i osiągnie poziom zaufania - "Loved". Natomiast czas trwania liczony jest w czasie rzeczywistym i zmniejsza nawet gdy twój awatar nie jest zalogowany.

Bicze
Dodano kilka nowych biczy. Plany do ich produkcji można znaleźć podczas wytwarzania broni w każdej planecie.


Poprawione błędy
Problem z nie działającym w niektórych przypadkach Metabolic Boostem został poprawiony.
Dziwnie zachowywanie się kamery w pobliżu ścian zostało skorygowane.
Ulepszono pozycjonowanie zwierzęcia po przywołaniu wewnątrz instancji lub pomieszczeń.


Znane problemy:

Nanocubes, nowy zasób sprzedawany przez Terminal Handlu na Calypso, nie jest obecnie wykorzystywany w żadnych planów budowy. W nadchodzących poprawkach dodane zostaną plany wymagające nanocubes i nanocubes będzie dostępny w terminalach handlu na wszystkich planetach.
W porze nocnej w Entropii, trawa może się mienić się neonowymi kolorami do czasu rozwiązania problemu.

Źródło: https://account.entropiauniverse.com/ne ... /?ccode=efpl
mixer70
Starszy Nadszyszkownik

Awatar użytkownika

Offline
 
Posty: 338
Dołączenie: 25 Lut 2010 17:37
Punkty: 690
Nazwa Avatara: mixer70
Society: entropiaforum.pl
Nr GG: 1348767

Powróć do MindArk - Nowości, aktualizacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
cron