zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Depozyt

inne poradniki nie pasujace do powyższych podforów
AUTOR

Wysłany: 29 Paź 2009 18:22

szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, bym 25zł zainwestował w PED'y

Image

Image
GhostPL
Watcher

Awatar użytkownika

Dołączenie: 19 Paź 2009 20:51
Miejscowość: Kraków
Punkty: 142
Nazwa Avatara: Jaromir Ghost Kłęczek
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 1508145

Wysłany: 29 Paź 2009 18:35

Turek napisał(a):PPS. dziwnym trafem po wplacie dostalem mkII SGA, a 2 rundy na malych dronach daly mi w sumie +400 (przy 2 malych globach) :P

to nie jest "dziwnym trafem", odbiora z nawiazka szybciej niz dali :lol: i zanim sie spostrzezesz ;)
Monk
Watcher

Awatar użytkownika

Dołączenie: 20 Paź 2009 19:40
Punkty: 110
Society: Freelancer

Wysłany: 30 Paź 2009 10:37

Turek napisał(a):eKarta w mbanku jest niepotrzebna, wystarczy zwykly delfin. w ustawieniu karty domyslnie ustawiony jest limit na platnosci internetowe 0 zl, trzeba go zmienic i mozna placic w entropii jako karta kredytowa/debetowa .
Sprawdzone, i dziala - wczoraj dodalem karte i wplacilem 20$, dostalem 193 pedy odrazu. Ubylo cos kolo 57,50 zl , czyli dzielone przez 19,3 $ wychodzi salata po 2,98 PLN za glowke :P przy aktualnym srednim NBP 2,88 zl/$ . Jak na moj gust sie oplaca :P

PS. odradzam wplaty via ukash, odkad nie da sie przewalutowac ani podzielic kuponu na ich oficjalnej stronie, kupony traca sens jako ze entropia przyjmuje jedynie cale liczby (bez czesci dziesietnych) na dodatek tylko w USD/EUR/GBP.

PaySafeCard - nie testowalem, wiec sie nie wypowiadam.

Seimka rowniez mam karte w mbanku zmienilem limit internetowy jak kazales podczas przelewania kasy wyskakuje mi komunikat: The transaction was rjected by your card issuer. XZastanawiam sie dlaczego .?

PPS. dziwnym trafem po wplacie dostalem mkII SGA, a 2 rundy na malych dronach daly mi w sumie +400 (przy 2 malych globach) :P
Shakal
Watcher

Dołączenie: 15 Cze 2009 20:10
Punkty: 40
Nazwa Avatara: Shakal BigBenKrk-PL Wolf
Society: Kingsajz

Wysłany: 30 Paź 2009 10:38

Sorki co mi nie wyszla tamta wiadomosc ale chodzi o to:P

Seimka rowniez mam karte w mbanku zmienilem limit internetowy jak kazales podczas przelewania kasy wyskakuje mi komunikat: The transaction was rjected by your card issuer. Zastanawiam sie dlaczego .?
Shakal
Watcher

Dołączenie: 15 Cze 2009 20:10
Punkty: 40
Nazwa Avatara: Shakal BigBenKrk-PL Wolf
Society: Kingsajz

Wysłany: 30 Paź 2009 11:04

Shakal napisał(a):Sorki co mi nie wyszla tamta wiadomosc ale chodzi o to:P

Seimka rowniez mam karte w mbanku zmienilem limit internetowy jak kazales podczas przelewania kasy wyskakuje mi komunikat: The transaction was rjected by your card issuer. Zastanawiam sie dlaczego .?

Następnym razem użyj opcji edycji posta i popraw go tak aby miał taki sens jaki chcesz :) Szkoda robi bałagan dodatkowymi postami :)

Pozdrawiam.

P.S. Niestety nie znam tej karty i mBanku na tyle by móc pomóc. Nasuwa mi się na myśl jednak proste rozwiązanie - telefon na infolinię banku.

Image
JohnnyBravo
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 19 Mar 2009 17:18
Miejscowość: Nowy Sącz
Punkty: 1556
Nazwa Avatara: Johnny JB Bravo
Nr GG: 820717

Wysłany: 30 Paź 2009 11:07

ja mam inne pytanko. Wczoraj wpłaciłem 10$, wszystko OK, ale to było za mało i potrzebowałem jeszcze 10$, a tu piszę, że max mogę 0$ :( . Ktoś wie o co biega z tym ?? jest jakiś dzienny limit ?? bo miesięczny widziałem ( 200$ ).

Image

Image
GhostPL
Watcher

Awatar użytkownika

Wysłany: 30 Paź 2009 11:17

GhostPL napisał(a):ja mam inne pytanko. Wczoraj wpłaciłem 10$, wszystko OK, ale to było za mało i potrzebowałem jeszcze 10$, a tu piszę, że max mogę 0$ :( . Ktoś wie o co biega z tym ?? jest jakiś dzienny limit ?? bo miesięczny widziałem ( 200$ ).

Jeśli była to Twoja pierwsza wpłata i o ile pamiętam to muszą potwierdzić, że jest to twoja karta. Tzn. mniej więcej tyle, że MindArk dodał kod(8 cyfr) do nazwy przelewu, którą znajdziesz w historii przelewów.

"When reaching your deposit limit, you need to verify your debit/credit card to raise the limit. Enter the 8-digit activation code found on your next bank account statement."
Efreet
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 10 Kwi 2009 07:17
Miejscowość: Bolesławiec
Punkty: 292
Nazwa Avatara: efreet efreet efreet
Nr GG: 1814846

Wysłany: 30 Paź 2009 11:33

Jest dokładnie tak jak pisze Efreet.
Wejdź na stronę internetową swojego baku. Wyświetl historię transakcji, wejdź w szczegóły transakcji z Entropią i znajdziesz tam ten kod ośmiocyfrowy.

Zaloguj się na http://www.planetcalypso.com zaloguj się podając login i hasło, wejdź w moje depozyty czy jak to się tam nazywa, moje karty i tam znajdziesz swoją już dodaną kartę, którą będziesz mógł aktywowac czy zwiekszyc limit.

Nie pamiętam jak się dokładnie te opcje nazywały ale tak to jakoś szło. :)

Image
JohnnyBravo
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 19 Mar 2009 17:18
Miejscowość: Nowy Sącz
Punkty: 1556
Nazwa Avatara: Johnny JB Bravo
Nr GG: 820717

Wysłany: 30 Paź 2009 11:43

no i wszystko jasne, THX i zadziałało :)

Image

Image
GhostPL
Watcher

Awatar użytkownika

Wysłany: 22 Wrz 2010 18:01

Witam wszystkich serdecznie jako ze to moj pierwszy post na pl forum.

Chciałem Was zapytac drodzy gracze czy wplacacie pieniadze z ING i jesli tak to w jaki sposob. Czy przelewy europejskie wchodza w gre? Jak wygladaja prowizje itp. A moze uruchomiliscie jakos karte by wplacac mniejsze pieniadze? (przelew eu min 100euro)
EMPerr0r
Watcher

Dołączenie: 22 Wrz 2010 17:55
Punkty: 42
Nazwa Avatara: Emperr0r

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)