zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Zna się ktoś na rowerach?

Na wszystkie tematy...
AUTOR

Wysłany: 11 Kwi 2011 09:51

Witam,

jak w temacie. Jeżeli tak, to prosiłbym o pomoc w wyborze. Skopiuję tutaj swojego posta z innego forum.

Z góry dzięki za pomoc!

----------------------------------

Witam,

jako, że jest to mój pierwszy post, to na początku chciałbym wszystkich serdecznie przywitać, cześć!

Chciałbym w tym tygodniu kupić rower. Moje parametry: wzrost 186 cm, waga 90 kg. Rower do jazdy po mieście, ewentualnie w lekkim terenie (łatwiejsze trasy Kampinosu). Maksymalnie kilkadziesiąt kilometrów dziennie. Trochę się już rozglądałem i najbardziej interesuje mnie polska marka Eurobike. A dokładnie dwa poniższe modele (linki do strony producenta):

1. Deore alu28
http://www.eurobike.pl/index.php/eurobi ... deorealu28

2. Travel Men 0.2
http://www.eurobike.pl/index.php/eurobi ... el-men-0-2

Nie mam zielonego pojęcia o rowerach, więc bardzo proszę o pomoc w wyborze. Oczywiście czekam też na propozycje innych, podobnych rowerów w maksymalnej cenie do 1 800 zł.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Siobol
Weak

Dołączenie: 04 Kwi 2011 09:47
Punkty: 16
Nazwa Avatara: John Colt Zarnecki
Society: www.EntropiaForum.pl

Wysłany: 11 Kwi 2011 11:34

Wprowadzili rowery do Entropii? nie wiedzialem... ;)

Turek
Soldier

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Maj 2009 09:16
Punkty: 746
Nazwa Avatara: Zlotko
Society: BlackAngels HQ
Nr GG: 131166

Wysłany: 11 Kwi 2011 15:16

Taaa, nie trzeba już płacić za fuel ;)
Siobol
Weak

Dołączenie: 04 Kwi 2011 09:47
Punkty: 16
Nazwa Avatara: John Colt Zarnecki
Society: www.EntropiaForum.pl

Wysłany: 12 Kwi 2011 16:58

linki nie działają ;)
no proszę... pan takoż po Kampinosie śmiga ;)
mnie się idealnie na kampinoskich piaskach sprawdzał Trek ;)
przy wyborze uważaj na długość roweru (za boga nie pamiętam czy to zależało od ramy czy od wielkości kółek bo rower dobrych kilka lat temu kupowałam)- na za krótkim jeździ się źle, na za długim jeszcze gorzej. Ogólem jesli sklep jeszcze istnieje to polecam się udać do chłopaków na Krasińskiego po porady. Wiedzieli co mówią i potrafili doradzić w przeciwieństwie do panów z Decathlonu i innych masówek, którzy tylko patrzyuli co by tu droższego wcisnąć.

P.S: odradzam kupowanie roweru przez sieć "na oko". Do danego modelu powinienneś się przymierzyć na żywo i dopiero (jeśli sieć oferuje taniej) myśleć o zakupie via internet.

Pies jest jedyną istotą, która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.
Image
Dis
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lip 2009 21:16
Miejscowość: B-Stok/Wawa
Punkty: 1510
Nazwa Avatara: Dis Varginna Venus
Society: EF.pl
Nr GG: 8385314

Wysłany: 10 Sie 2011 11:24

Dokładnie , jeśli chcesz kupić rower idź do sklepu i wybierz to co najbardziej Ci będzie odpowiadało , przy podpowiedziach sprzedawcy .
jowisz
Weak

Dołączenie: 10 Sie 2011 11:21
Punkty: 2

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)