zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

Protesty ACTA niech się schowają.. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :D

Na wszystkie tematy...
AUTOR

Wysłany: 18 Lut 2012 15:55

Ari sondaż w śród kibiców Legii wyszedł tak że 70% poparcia dla pisa dali ci chłopcy roztropcy bo PIS przeciwny PO prawda jest atka że więksozść kibiców obecnych na stadionach to ludzie ktroze powinni udac się ponownie do szkół bo widzisz caął trybuna wykrzykująca przekleństwa nei jest niczym fajnym i tak dla mnie to bojaw bycia ćwierć inteligentem moze jestem osamotniony w tym twierdzeniu co jednak nie zmiania faktu iż jest to bolesny pokaz jak bardzo wątpliwej jakości sort ludzi chodzi obecnie an mecze

Krocząc w stronę światła zagłębiłem się w ciemnościach....
Semaj
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sty 2010 11:10
Miejscowość: Warszawa
Punkty: 1292
Nazwa Avatara: Semaj Semaj Sukinkot
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 18 Lut 2012 16:06

Semaj napisał(a):Ari sondaż w śród kibiców Legii wyszedł tak że 70% poparcia dla pisa dali ci chłopcy roztropcy bo PIS przeciwny PO prawda jest atka że więksozść kibiców obecnych na stadionach to ludzie ktroze powinni udac się ponownie do szkół bo widzisz caął trybuna wykrzykująca przekleństwa nei jest niczym fajnym i tak dla mnie to bojaw bycia ćwierć inteligentem moze jestem osamotniony w tym twierdzeniu co jednak nie zmiania faktu iż jest to bolesny pokaz jak bardzo wątpliwej jakości sort ludzi chodzi obecnie an mecze

kiedy byłeś na stadionie Legii? może inaczej, byłeś kiedykolwiek? pójdź, oceń, a nie walisz głodne kawałki na zasadzie przeczytanego felietonu steca.
I zdziwiłbyś jak "celebryci" "naukowcy" "profesorowie" potrafią kurwić na stadionie.

"Nadzieja jest jak marchew, którą zawieszono koniowi ,żeby zmusić go do cięższej harówki".
Raistlin Majere "Dragonlance"
Ariakan
Site Admin

Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Maj 2009 18:43
Punkty: 1030
Nazwa Avatara: Tomek Strix Strix
Society: Task Force
Nr GG: 3873087

Wysłany: 18 Lut 2012 16:30

Semaj napisał(a):a co ja mam tłumaczyć ja głosowałem na prtię polityczną mająco to w programie widzisz jestem bardzo nisprawiedliwy ael moim zdanei przed umozliwieneim głosowania powinno sie badać IQ obywatela i tych z IQ poniżej 120 powinno się zabronić glosować wiem jest to chamskie ale kurcze mocherowe berety chłopki roztropki karczy głosujące na pi bo PO zamknęło im stadiony sorry ale jak ma byc lepiej jak prawie Każda z Partii ma tych samych polityków od 20 lat i tak naprawdę rządzą ci sami ludzie trzeba glosować na nowych i dać im coś spróbować naprawić nim starzy zepsują do końca OT CO !!!!

semaj semaj... IQ 120 powiadasz... to może jeszcze zabrońmy głosować tym, którzy byki walą, bo mają za niskie IQ coby ortografię ogarnąć :twisted: ? I tacy co piszą "moCHerowy" zamiast "moHerowy" tyż zostaną wykluczeni, co?

Co do głosowania za tymi, co to mają to w programie. Ja tam i tak mam wrażenie, że a) w przypadku SLD jest to li i jeno kiełbasa wyborcza b) w przypadku Palikota- zrobi wszystko żeby się pokazać, zabłysnąć, kupić młodych. Mam jednakowoż nadzieję, że na tyle będzie mu zależało na tym, żeby błyszczeć dłużej i jaśniej, że faktycznie kilka kontrowersyjnych kwestii będzie starał się zrealizować a nie tylko robić cyrk i szum dookoła pewnych rzeczy, udając że coś się robi zeby zaznaczyć swoją obecność w mediach.

za to Ari ja i tak będę utrzymywać, że jesteś nietypowym kibicem :P mając w pamięci karki 2x2 latające w okolicach Morskiego, z Legią wytatuowaną byle jak (zapewne u Mistrza_Spod_Celi) na karku i snującym teksty do komóry "ty stary, bo słuchaj stary, ja normalnie kurwa stary ja kurwa pierdolę stary, nie?"
Acz fakt- na pewno nie jest to reguła, tylko stereotyp, który zaznaczył się najwyraźniej, bo negatywnie i przez to odcisnął w powszechnej świadomości.

Pies jest jedyną istotą, która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.
Image
Dis
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lip 2009 21:16
Miejscowość: B-Stok/Wawa
Punkty: 1510
Nazwa Avatara: Dis Varginna Venus
Society: EF.pl
Nr GG: 8385314

Wysłany: 18 Lut 2012 17:55

walę byki i walić będę bo cóz już taka moja pisownia a co do kibicowania bylem ans todionie nei raz a czy ty byleś keidykolwiek na hali na koszykówce siatkówce czy piłce ręcznej tam jest dopiero frajda w kibicowaniu i tam naprawdę jest miła atmosfera i jak ktoś mi powie że to i to to rozne rodzaje kibicowania i że tak już jest i tak będzie to znaczy że poprostu upadły pewne wartości

Krocząc w stronę światła zagłębiłem się w ciemnościach....
Semaj
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sty 2010 11:10
Punkty: 1292
Nazwa Avatara: Semaj Semaj Sukinkot
Society: www.entropiaforum.pl

Poprzednia

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)