zaawansowane >>
Zaloguj się
FORUM

ACTA - ograniczenie wolności internetu

Na wszystkie tematy...
AUTOR

Wysłany: 22 Sty 2012 14:00

Pewnie już wszyscy słyszeli o tym, że 26 stycznia ACTA zostanie podpisana przez polski rząd.

Jeśli nie, zapraszam do lektury :http://niebezpiecznik.pl/post/pipa-z-sopa-polakow-bardziej-powinna-interesowac-acta/

W każdym bądź razie, zamieszczam też liniki do 2ch sposobów na wyrażenie swojego sprzeciwu.

Demonstracja: http://www.facebook.com/events/332274416793882/

Petycja on-line: http://petycje.pl/petycja/8316/ <=cierpliwości, strona chodzi bardzo wolno ze względu na ilość podpisujących
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Lut 2010 13:23
Punkty: 1646
Society: www.entropiaforum.pl

Wysłany: 22 Sty 2012 14:17

tu jest chyba najwięjkszy obecnei ruch na fb w tej sprawie w polsce

https://www.facebook.com/nieACTA

Krocząc w stronę światła zagłębiłem się w ciemnościach....
Semaj
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sty 2010 11:10
Miejscowość: Warszawa
Punkty: 1292
Nazwa Avatara: Semaj Semaj Sukinkot

Wysłany: 22 Sty 2012 18:51

Kolejny zamach na wolność a jedyne co z tym zrobimy to, z naszego wygodnego, ciepłego, bezpiecznego kurwidołka podpiszemy się pod 'petycją' , zgłaszając nasz sprzeciw, dzięki czemu poczujemy się trochu bardziej jak rewolucjoniści i bojownicy o wolność wszelaką...
Powiadam Wam widły w dłoń, butelkę z benzyną w druga i dawaj na belweder!
belwederu szkoda, spalmy budynek sejmu chociaż!
Albo przynajmniej na ulice wyjdzmy i zróbmy aferę!
... chociaż też nie...bo kurwa zimno i mokro przecież,no i ze benzyna tez droga... niech zrobią to inni.
Kentril Doomon
Soldier

Dołączenie: 20 Sty 2011 00:28
Miejscowość: Opole
Punkty: 214
Nazwa Avatara: Kentril Doomon
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 5948681

Wysłany: 22 Sty 2012 20:26

W środę mają być demonstracje, zobaczymy co z tego będzie. Na razie tylko anonymous robią co mogą żeby zablokować strony rządowe i zaiks (tweeter z osiągnięciami).
VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 25 Sty 2012 08:02

Ja osobiście nie rozumiem tego całego zamieszania... Zainteresowanym polecam dokładne zapoznanie się z formułą prawną ACTA.

GWARANTUJĘ, że okaże się, że zostaliście ofiarami szumu medialnego oraz przeróżnych grup/fundacji, próbujących wyrobić sobie markę Waszym kosztem...

Hakerzy z "Anonymous" to lipa a nie hakerzy, stary scenowicz jestem i wiem że odpowiedni ludzie zawsze podpiszą się nickiem, nigdy jako anonim...
Archee
Weak

Dołączenie: 17 Sty 2012 05:59
Punkty: 12
Nazwa Avatara: Archibald Archee Draco

Wysłany: 25 Sty 2012 10:00

a mi się wydaje, że wydawcy/autorzy osiągną efekt odwrotny do pożadanego, Polacy to taki wredny naród, że jak chcę to jak miś stana na dwóch nogach i powiedzą żeby ich pocałować w dupe. I po prostu, nie będa w imie solidarności kupować tego co będzie wydawane i firmy fonograficzne/autorzy , dostana w dupe jeszcze mocniej.
Nikt nie rozumie, że w odwiecznej walce włóczni ze zbroją wygrywa włócznia - a włócznią jest klient.

Z drugiej strony,wszechogarniające brzęczenie jest "płyty/ksiązki są za drogie!" - kochani, ale one nie są takie drogie, bo na zachodzie kosztują tyle samo, tylko dlatego ,ze nasza złotówka jest tak tania(w imie szeroko rozumianego internesu budzetu i exporterów)

A co do anonimusów, szczerze jestem zniesmaczony - DDosa potrafi każdy szczyl z LO minimalnie zorientowany w tych sprawach napuścić na stronę internetową, sądziłem ,ze więcej potrafią niż pare floodów. Inna sprawa,że do służby publicznej to chyba naprawdę biorą tych najgłupszych, skoro nawet z czymś takim nie potrafią sobie poradzić. Pracuje u operatora internetowego, i wczoraj własnie do nas klient(instytucja publiczna) zadzwoniła ,ze maja DDosa na jeden z serwisów - poradziliśmy sobie z nim zanim konsultant skończył rozmawiać z klientem

Pozdr
A.

"Nadzieja jest jak marchew, którą zawieszono koniowi ,żeby zmusić go do cięższej harówki".
Raistlin Majere "Dragonlance"
Ariakan
Site Admin

Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Maj 2009 18:43
Punkty: 1030
Nazwa Avatara: Tomek Strix Strix
Society: Task Force
Nr GG: 3873087

Wysłany: 26 Sty 2012 11:19

Ari co do ataków to i ja jestem zniesmaczony ale nie ich formą bo ddos wystarcza a wolę to niż wykradzenie tajemnic państwowych ale bardziej tymże jest to próba szantarzu . a tym wszystkim co są sceptyczni i nie wierzą że ACTA to zło macie tu fajny artykulik

http://wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki- ... &_ticrsn=5

a i polecam coś poczytać nim ktoś się wypowie ja osobiście jestem mocno hmm zbulwersowany naszym rządem nie głosowałem na PO ale nie byłem im jakoś super mocno rpzeciwny w chiwli obecnej ukamieniowałbym znaczną większośc ich polityków :twisted:

Krocząc w stronę światła zagłębiłem się w ciemnościach....
Semaj
Strong

Awatar użytkownika

Dołączenie: 13 Sty 2010 11:10
Punkty: 1292
Nazwa Avatara: Semaj Semaj Sukinkot

Wysłany: 26 Sty 2012 21:13

VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Wysłany: 26 Sty 2012 22:12

http://demotywatory.pl/3668290/I-sie-zaczelo

tu coś z dymatorów na temat
ale tak se myśle spokojnie...nam ekstradycja do Stanów nie grozi...nie mamy wizy :lol: :lol: :lol:
Kentril Doomon
Soldier

Dołączenie: 20 Sty 2011 00:28
Miejscowość: Opole
Punkty: 214
Nazwa Avatara: Kentril Doomon
Society: www.EntropiaForum.pl
Nr GG: 5948681

Wysłany: 27 Sty 2012 13:03

VanBuren
Strong

Awatar użytkownika

Następna

Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Strona głównaZespółUsuń cookies utworzone przez forum • Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)